Гей-пара з Бразилії отримала від Папи привітання з усиновленням

Лист-привітання, якого від імені Папи Франциска отримала одностатева пара з нагоди хрещення їх дітей, був листом стандартної форми, який надсилають усім, хто пише до Папи – пояснили у Ватикані.

Цей лист не є виявом підтримки одностатевих союзів, і Папа  міг навіть не знати, що цей лист скерований до пари гомосексуалів, оскільки він був адресований окремі особі.

Як інформує CNA, ще в квітні двоє геїв на ім’я Тоні Райс та Девід Харрад написали в мережі Facebook, що відправили листа Папі, повідомляючи йому про хрещення їх трьох усиновлених дітей в церкві Куритиби, Бразилія. Згодом пара розповіла, що отримали у відповідь лист-привітання, підписаний Монс. Паоло Боргі з Держсекретаріату Ватикану.

У Ватикані пояснили, що цей лист є стандартною формою відповіді на усі листи, які люди пишуть до Папи, тому його не слід розглядати як підтримку даної пари і їх способу життя. Представниця прес-служби наголосила, що лист від імені Папи був скерований на ім’я однієї особи – пана Райса, тому особи, відповідальні за написання листа-відповіді, могли не знати про те, що у цьому випадку йдеться про одностатеву пару.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh