Новини з Австрії

Лисеня пробралося в ліжко мешканки Відня – пенсіонерка врятувала йому життя

За словами Tierschutz Austria, це незвичайне відкриття було зроблено в будинку для літніх людей. Пенсіонерка врятувала життя лисеня.

Нещодавно в будинку для людей похилого віку в 23-му районі Відня адміністрацією було зроблено надзвичайне відкриття – в ліжку пацієнта було знайдено маленьке лисеня. Юний гість, очевидно, пробрався в серце люблячої тварини мешканки притулку, яка запропонувала йому дах у своєму ліжку. Однак незвичайний постоялець не залишився непоміченим, і за допомогою звернулися до притулку для тварин у Фєзендорфі.

“Дивно, наскільки винахідливими можуть бути тварини, коли справа доходить до пошуку затишного місця для сну”, – жартує менеджер притулку для тварин Штефан Шайдль. «Ми мали багато божевільних історій — від качок у ванні до мавп, яких контрабандою провозили до країни. Але в нас ніколи не було лисиці у ліжку пенсіонерки», — сміється він.

Жінка знайшла маленьке лисеня, що явно осиротіло і ослабло. Однозначно добре, що лисеня знайшли, тому що в такому юному воно він б само не вижило. «Дама врятувала життя лисиці своїми діями. У лисеня було дуже слабке здоров’я. Мабуть, він осиротів, і за порятунок можна тільки дякувати дамі. Тепер йому буде краще у нашому притулку для тварин, де йому надають велику медичну допомогу та піклуються професійні зоозахисники. Як тільки він підросте, його повернуть у своє природне довкілля», — розповів зоозахисник.

«Дякую дбайливій жінці, яка виявила турботу про маленького лисеня. Звичайно, ми розуміємо її доброту, але лисеня буде краще, коли їм займуться професіонали». Шайдль також зазначає, що не можна забувати, що це дика тварина. «Тому, якщо ви зіткнулися з дикою твариною у незвичайному середовищі, негайно зв’яжіться зі спеціалізованими організаціями, такими як Tierschutz Austria», — пояснює активіст із захисту прав тварин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України