Війна РФ проти України

Лінія фронту у напрямку Бахмута: статистика втрат рашистів з травня 2022 року за 1 кілометр

На даний момент сили оборони України продовжують героїчно оборонятися в Бахмуті, завдаючи окупантам серйозних втрат.

Джерело: Defence Express

За повідомленням військового радника з Великої Британії Яна Стаббса, Російське окупаційне військо зазнало значних людських втрат, особливо в районі міста Бахмута на Донеччині. Починаючи з травня 2022 року, ПВК “Вагнер” та регулярні російські війська втратили від 20 до 30 тисяч військових вбитими та пораненими.

З урахуванням територіального просування близько на 25 км, такі втрати є надзвичайно великими, що виходить, що на 1 км окупанти “витрачають” від 800 до 1200 убитими та пораненими, більшість з цих втрат – саме бійці ПВК “Вагнер”. Можна припустити, що озвучена цифра у 20-30 тисяч убитих та поранених – це доволі консервативні оцінки від британців.

"Вагнерівці" використовують свої Т-90М як САУ
“Вагнерівці” використовують свої Т-90М як САУ

 

Окупаційні війська Росії страждають від великих людських втрат, особливо в районі міста Бахмут на Донеччині. З початку травня 2022 року, за даними військового радника Великої Британії Яна Стаббса, ПВК “Вагнер” та регулярні російські війська зазнали втрат від 20 до 30 тисяч військових. З урахуванням територіального просування близько на 25 км, такі втрати є надзвичайно великими. З

агалом, на 1 км окупанти “витрачають” від 800 до 1200 убитих та поранених, більшість з цих втрат – саме бійці ПВК “Вагнер”. Можна припустити, що озвучена цифра у 20-30 тисяч убитих та поранених є консервативною оцінкою.

Євгєній Пригожин, власник ПВК "Вагнера"
Євгєній Пригожин, власник ПВК “Вагнера”

 

Крім того, використання “Вагнерівцями” своїх Т-90М як самохідних артилерійських установок сприяє значним втратам окупантів. З урахуванням такої інформації, матеріал Defense Express за грудень 2022 року розрахував, що за період з 1 по 22 грудня за кожен кілометр української землі окупанти втрачали 381 військового.

З урахуванням співвідношення загиблих до поранених 1:3, загалом втрати окупантів тоді становили близько 1150 військових, зі співвідношенням 1:4 – 1524. Тут варто зауважити, що йдеться про втрати окупантів по всій лінії фронту з урахуванням даних від Генерального штабу ЗСУ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України