Авторські статті

Лінії оборони будує вся Україна – Президент оглянув будівництво фортифікаційних споруд

   Під час робочої поїздки до Донецької області Президент оглянув будівництво фортифікаційних споруд. Глава держави зазначив, що в цілому не має серйозних зауважень до будівництва.

За словами Президента, дякуючи Мінським домовленостям, Україна отримала час для того, щоб перевести дух, здійснити заходи для укріплення своєї оборони.

Президент повідомив після огляду, що всього заплановано спорудження близько 300 фортифікаційних споруд. 100 опорних пунктів вже повністю готові. Ця робота проводиться Збройними Силами у взаємодії з визначеними місцевими адміністраціями. Кожна з 21-ї обласної державної адміністрації виконує визначений обсяг робіт. «Лінії оборони будує вся Україна», – наголосив Петро Порошенко.

Президент відзначив, що обсяги і темпи будівництва оборонних споруд безпрецедентні. Завершити будівництво планується до середини липня. Під час будівництва у перший проект постійно вносилися корективи з урахуванням нових інженерних рішень. За його словами, найскладніше було працювати на першій лінії оборони.

Президент наголосив, що, попри те, що будівництво ведеться у військовий час, було використано процедури мирного часу, ринкові механізми, зокрема тендери. Загальна вартість будівництва всіх оборонних споруд оцінюється в близько 1 млрд гривень.

Глава держави відзначив високий рівень взаємодії гілок влади у цьому процесі. Там, де не вистачало діючих нормативних актів, Президент ініціював зміни до законодавства, які оперативно приймала Верховна Рада.

«Ми маємо зробити все, щоб захистити нашу державу, працювати 24 години на добу», – наголосив Петро Порошенко.

Президент оглянув опорний пункт – систему комунікацій, контрольно-спостережний пункт, укриття, систему траншей і захисні метало-бетонні контейнери.
Прес-служба Президента України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.