Новини з Австрії

Лікування вбивці дружини із Сирії вартує платникам податків Австрії в 9 тисяч євро на день

На початку липня 26-річний сирієць убив матір трьох дітей у віденському районі Брунненмаркт. Чоловік, посилаючись на свого адвоката, сказав, що його дружина сказала йому, що його більше не любить

Вбивця сказав , що його честь було ображено, та вбив 28-річну дружину. Відразу після свого вчинку мігрант намагався накласти на себе руки, але безуспішно — його знайшли живим і доправили до лікарні. На лікування мігранта в AKH тепер витрачається 9000 євро на день. Це стало для лідера FPÖ Кікля причиною серйозної критики системи надання притулку.

Наразі сирієць перебуває на лікуванні у лікарні загального профілю Відня. Після стрибка з третього поверху він паралізований нижче за пояс. За словами лідера FPÖ Герберта Кікля, це обумовлює витрати на лікування у розмірі 9 000 євро на день, а перебування підозрюваного в лікарні коштує 252 000 євро — і цю суму мають заплатити платники податків, тобто всі австрійці.

Кікль: «Сирійець холоднокровно стратив матір трьох своїх дітей на Брунненмаркті. Тепер австрійський платник податків має сплачувати витрати на лікування вбивці в AKH. Яких людей чорні та зелені пускають до нашої країни? Чому австрійці мають фінансувати таке безумство своїми кровно заробленими грошима».

Представник жінок віденського відділення FPÖ Ульріке Ніттманн вже закликала «враховувати культурно-специфічний підхід у боротьбі з убивством жінок»: «Я закликаю SPÖ і NEOS нарешті вжити заходів. Потерпілим жінкам не можна допомогти, просто встановивши в центрі Відня меморіал проти феміциду», — сказала Ніттманн.

Лише за перші сім місяців цього року в Австрії було вбито 17 жінок та 29 у попередньому році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України