Новини

Лікування молочниці медом

Добрий день шановні шанувальники меду. Сьогодні хочеться розповісти як же лікувати молочницю медом.

Молочниця – це захворювання досить поширене і болісне. Зустрічається воно практично у всіх жінок. Наша думка, що збудник цього захворювання сидить у кожній представниці жіночої половини, і коли створюються сприятливі умови, то починає прогресувати саме захворювання під назвою молочниця.

В аптеках представлено безліч «панацеї» від цього захворювання. Єдине про що не говорять лікарі, але можна вичитати в інструкції – список протипоказань до застосування й побічні ефекти. Подобається нам наша медицина. Одне лікуємо, інше калічимо. Хоча вам можуть допомогти вагінальні таблетки від молочниці Гінодек, про які ви можете прочитати на сайті ua.gynodek.com.

Мед на відміну від таблеток, капсул та іншої «панецеї» не має побічних ефектів, більш того він є універсальним продуктом, а саме лікування молочниці медом лежить в основі імуностимулюючих, антибактеріальних, протигрибкових та протизапальних властивостей «рідкого золота» ( так у давнину називали мед).

При аналізі захворювання молочниці провідні апітерапевти прийшли до висновку, що на сьогоднішній день існує 2 причини виникнення захворювання, які відомі людям.

Причини виникнення молочниці: Першою і самою головною причиною виникнення молочниці фахівці вважають – знижений імунітет або його відсутність. Під час того, як жінки тривалий час вживають лікарські препарати, або гормональні контрацептиви – відбувається захворювання молочницею з-за того, що ці препарати вбивають внутрішню мікрофлору. Ми пропонуємо вам універсальний засіб і хочемо розповісти як лікувати молочницю медом.

Чому саме МЕД. Все дуже просто. Тому що мед допомагає за невеликий проміжок часу: позбутися збудників захворювання; прибрати набряклість слизової , неприємні відчуття і свербіж; поліпшити імунітет і допомогти організму включити захисні механізми. Все це Ви зможете отримати в одному продукті.

А тепер давайте перейдемо до самих рецептами лікування молочниці медом. Більш детально про причини захворювання “молочницею” ви прочитаєте на сторінці http://ua.gynodek.com/lechenie/molochnica-pri-beremennosti/.

Рецепти лікування молочниці медом:

1. Беремо 1 частина меду і 10 частин води і робимо так звані розчин. Цим розчином кожен день потрібно змащувати слизову.

2. Ще одне гарне старовинне засіб – робимо або беремо тампон і просочуємо його в меду. Після цього вводимо тампон у піхву на 30 хв. (якщо немає печіння, тоді можна і на всю ніч). Рецепт дуже дієвий, єдине що потрібно знати – це щоб не було алергії на мед. Для кращого ефекту лікування радимо паралельно з лікуванням молочниці медом приймати настої і відвари, які покращують імунітет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України