Лікарня Квебеку в Канаді усунула розп’яття після однієї скарги

Минулого тижня адміністрація лікарні в м. Квебек отримала письмову скаргу від особи, яку змушує почуватись «некомфортно» розп’яття на стіні в коридорі. Після цієї скарги працівники Лікарні Святого Причастя усунули розп’яття висотою 45 см, яке висіло там ще від того часу, коли в 1927 році Сестри Милосердя Квебеку відкрили цю лікарню.

Коли про це довідався кардинал Гералд Лакруа, він подав скаргу до лікарні. Однак в адміністрації йому пояснили, що не мали вибору – тепер лікарня перебуває у власності держави, а вони змушені дотримуватись «релігійної нейтральності».

Тоді кардинал розмістив допис у мережі Facebook: «Як і багато мешканців Квебеку, я дуже розчарований… В часи, коли говориться про необхідність бути толерантними, відкритими, приймати і поважати відмінності, усунення розп’яття… висловлює щось зовсім протилежне».

Кардинал закликав громадськість висловлювати свої скарги. В результаті, до адміністрації лікарні надійшло більше 600 скарг, що адміністрація розцінила як «велику загрозу їх цілісності та керівництву».

Останньою краплею став коментар міністра юстиції Стефані Веллі, яка публічно заявила, що закон №62 щодо секулярності не вимагає від інституцій Квебеку «усувати елементи нашої спадщини». Згодом надійшли вказівки і від Міністерства здоров’я і соціального служіння, в яких йшлось про «повагу до історії лікарні, її релігійну спадщину та характер, і понад усе – вдячність спільноті Сестер Милосердя».

Міністерство дало вказівку повернути розп’яття на його місце, інформує LifeSiteNews.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh