Лікарі врятували собаку від раку, виготовивши їй новий 3D-череп. Відео

У ветеринарному Коледжі повідомили, що ця процедура по заміні частини кості імплантатом була першою в історії ветеринарії.

У таксі Патчі виявили масивну ракову пухлину на черепі, яка вже проникла в кісткову тканину і погрожувала торкнутися мозок і очі собаки. Після огляду Патчі ветеринарний хірургічний онколог з Університету Гельфа Мішель Хмар разом з колегою з Університету Корнелла Галиною Хейс вирішили провести унікальну операцію. Вони видалили пухлину і замінили пошкоджену ділянку на тривимірний імплантат, виготовлений спеціально для цього випадку медичної технологічною компанією Adeiss.

Врачи спасли собаку от рака, изготовив ей новый 3D-череп

Лікарі зазначили, що новий 3D-череп виконаний дуже точно і ідеально підійшов собаці. Таку точну модель неможливо було б виготовити традиційним способом з титанової сітки.

Доктор Хмар впевнена, що технологію 3D-друку можна також використовувати для лікування людей раку, тім більше, лікарі врятували чимало життів, провівши з допомогою 3D-друку реконструкцію щелеп і хребців.

Врачи спасли собаку от рака, изготовив ей новый 3D-череп

Що стосується таксі Патчі, то вже півроку рак не повертається, і вона відчуває себе добре, розказала її господиня Даніель Димек.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh