Авторські статтіТехно

Лікарі врятували собаку від раку, виготовивши їй новий 3D-череп. Відео

У ветеринарному Коледжі повідомили, що ця процедура по заміні частини кості імплантатом була першою в історії ветеринарії.

Врачи спасли собаку от рака, изготовив ей новый 3D-череп

У таксі Патчі виявили масивну ракову пухлину на черепі, яка вже проникла в кісткову тканину і погрожувала торкнутися мозок і очі собаки. Після огляду Патчі ветеринарний хірургічний онколог з Університету Гельфа Мішель Хмар разом з колегою з Університету Корнелла Галиною Хейс вирішили провести унікальну операцію. Вони видалили пухлину і замінили пошкоджену ділянку на тривимірний імплантат, виготовлений спеціально для цього випадку медичної технологічною компанією Adeiss.

Врачи спасли собаку от рака, изготовив ей новый 3D-череп

Лікарі зазначили, що новий 3D-череп виконаний дуже точно і ідеально підійшов собаці. Таку точну модель неможливо було б виготовити традиційним способом з титанової сітки.

Доктор Хмар впевнена, що технологію 3D-друку можна також використовувати для лікування людей раку, тім більше, лікарі врятували чимало життів, провівши з допомогою 3D-друку реконструкцію щелеп і хребців.

Врачи спасли собаку от рака, изготовив ей новый 3D-череп

Що стосується таксі Патчі, то вже півроку рак не повертається, і вона відчуває себе добре, розказала її господиня Даніель Димек.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України