Економіка

Lidl кидає виклик АТБ в Україні

В Україну зайде німецька торгова мережа Lidl, яка складе конкуренцію АТБ

Така перспектива може стати серйозною конкуренцією для не менш популярної мережі в Україні – АТБ
Компанія вже назначила керівника Lidl Україна Адама Мішчишина. Раніше він очолював мережу в Польщі.

У компанії стверджують, що мережа буде конкурувати з супермаркетами АТБ, які, за їхніми словами, копіюють концепцію Lidl.

Lidl — німецька міжнародна мережа супермаркетів, що присутня у більшості країн Європейського Союзу і розвивається на ринках Австралії і США. Належить Lidl Stiftung & Co. KG. Мережа Lidl включає понад 10 000 магазинів по всьому світу.

Нагадаємо, що ще в квітні операцію АТБ (ATB) по поглинанню Lidl планували закрити до 1 квітня 2022 року, однак вартість угоди не розголошується, мова йде про мільярди доларів США У компанії LIdl розраховували, що АТБ вдихне нове життя в їх мережу. Сума угоди компаніями не розголошувалася.

Про це повідомляв Telegraph з посиланням на власні джерела на ринку. Як говориться в публікації, коронавірусна криза сильно вдарила не тільки по українському ритейлу. Так, одна з провідних європейських мереж дискаунтерів, яка налічує понад 10 000 магазинів по всьому світу, не змогла пережити падіння продажів і змушена була продати контрольний пакет в бізнесі українській корпорації АТБ.

«Ми знаємо АТБ, нам дуже подобається їхня стратегія розвитку, у нас схожі філософії і цінності, – прокоментували в LIdl. – Тому ми впевнені, що прихід української компанії вдихне нове життя в нашу мережу, допоможе перебудуватися відповідно до вимог часу і вийти на новий рівень розвитку ».

У свою чергу, в АТБ розглядають придбання, як можливість відразу вийти на лідируючі позиції на європейському ринку.

«Ми давно розглядали можливість експансії за кордон, в тому числі і шляхом покупки вже мереж які працюють, але раніше не було відповідних варіантів. Коли дізналися про можливості угоди з LIdl, довго не роздумували: це відмінний шанс відразу вийти до багатьох європейських країн і зайняти міцні позиції на місцевих ринках. В Україні у нас немає конкурентів, і можливостей для активного нарощування мережі стає все менше, так що тепер ми вирішили зосередитися на міжнародному напрямку », – підкреслили в АТБ.

Нагадаємо, за підсумками 2020 року дохід АТБ склав 149,8 млрд грн, що на 18,2% більше, ніж в 2019 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України