Авторські статтіДіаспора

Лідер ультраправих Італії обіцяє зняти з Росії санкції

Лідер італійської ультраправої партії “Ліга Півночі” Маттео Сальвіні, який вважає себе єдиним можливим кандидатом в прем’єри Італії, обіцяє після приходу в уряд зняти санкції проти Росії.

Про це він написав у своєму Twitter.

Сальвіні поширив у своєму профілі статтю із закликом президента російського філіалу Асоціації італійських промисловців (Confindustria Russia) Ернесто Ферленгі скасувати санкції проти РФ і пообіцяв зробити це після приходу в уряд.

Matteo Salvini: “Spero di potere presto, dal governo, raccogliere l’appello del presidente di Confindustria Russia: VIA queste assurde sanzioni che stanno causando un danno incalcolabile all’economia italiana!”.

“Сподіваюсь скоро, в уряді, я зможу відповісти на заклик президента Confindustria Russia: геть ці абсурдні санкції, які завдають незлічимих збитків італійській економіці”, – написав Сальвіні.

Зауважимо, політичні партії в Італії досі не дійшли згоди, хто очолить уряд.

“5 зірок” та “Ліга Півночі” претендують на право висунути кандидатуру прем’єр-міністра та очолити уряд – перша як найбільша партія, а друга – як провідна партія в консервативній коаліції, яка отримала більшість місць у парламенті.

Маттео Сальвіні вважає, що саме він має стати кандидатом у прем’єри. Його кандидатуру готовий підтримати Берлусконі.

Політичні консультації щодо формування коаліції можуть затягнутися на місяці.

“Ліга Півночі” та керівна російська партія “Єдина Росія” підписали 6 березня угоду про взаємодію для сприяння економічному та культурному співпраці.

Раніше Сальвіні заявляв, що Італія жила б краще, якби у неї був свій Путін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України