Авторські статтіТехно

LG випустить смартфон з екраном, що згинається який буде відрізнятися від конкурентів

Компанія створить пристрій, щоб забезпечити користувачам найяскравіші враження.

Легендарна компанія LG у своєму недавньому інтерв’ю підтвердила сутки, що інженери вже кілька років працюють над створенням смартфона з екраном, що згинається. Однак, брати участь у перегонах за першість компанія не збирається.

В LG хочуть випустити смартфон, який відрізняється від конкурентів, тому компанія працює над унікальним мобільним пристроєм. За словами представників виробника, він не буде створювати гнучкий телефон тільки тому що може, адже варто надати користувачам нові яскраві враження.

Однак насправді величезну роль відіграють фінансові ризики. В Samsung, наприклад, гнучкий дисплей хоч і розробляли, але вже давно відмовилися від ідеї придумувати щось нове. В компанії офіційно заявляли, що користувачам не варто чекати революційних пристроїв, адже вона буде рухатися тільки за трендами.

LG выпустит отличающийся от конкурентов смартфон со сгибающимся экраном

Єдиними, хто може дозволити собі створити смартфон з екраном що згинається , є компанія Huawei. Однак і вона не захоче ризикувати, адже згинається телефон просто безглуздий. Така футуристична іграшка коштуватиме явно більше 1 тисячі доларів, що є дуже дорого. Крім того, варто забезпечити передове залізо і камери, що вдвічі ускладнює роботу.

В цей же час компанія LG просто створила концепт, щоб йти в ногу з часом. Якщо хтось випустить подібний успішний смартфон, то виробники, включаючи Samsung і Huawei, відразу ж почнуть створювати подібні пристрої. До цього часу всі розробки будуть чекати своєї години.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.