Авторські статті

Лейтенант, морський котик з США: Свої рани я отримав на роботі, яку люблю. Якщо ви мене хочете пошкодувати – провалюйте відразу

Лейтенант Джейсон Редмен за час служби в загоні спецназу ВМС США SEALS був поранений сім разів

У вересні 2007-го на чолі штурмової групи він був обстріляний з кулемета в упор, отримав відразу дві кулі, одна в лікоть, інша увійшла в щелепу і вийшла через ніс, розвернувши лице. Його врятували дивом завдяки швидко проведеної трахеотомії, інакше б він захлинувся кров’ю.

У Національному медичному центрі Уолтера Ріда йому зробили 37 операцій, наклали 1200 швів. На своїй палаті він написав таке звернення:

“УВАГА! Всі, хто збирається увійти.

Якщо ви переживаєте через мене або хочете мене пошкодувати – провалюйте відразу. Свої рани я отримав на роботі, яку люблю, яку виконую для дорогих мені людей, захищаючи свободу улюбленої країни. Я міцний хлопець і напевно рано чи пізно відновлюсь повністю.

В якому сенсі?

У тому, до яких фізичних меж тільки здатне відновитися моє тіло. Потім я додам ще відсотків 20 завдяки простому упертості. У цій палаті вас чекають веселощі, оптимізм і інтенсивна терапія. Якщо ви до цього не готові, ступайте в інше місце ».

Тепер це оголошення зберегли, воно висить на хірургічному відділенні госпіталю Ріда.

А лейтенант Редмен став символом духу, його прийняв у Білому домі президент США, його відвідував міністр оборони, його книга “Тризуб” стала одним з бестселерів, а сам Редмен є одним з найавторитетніших мотиваційних лекторів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.