Авторські статті

Лейтенант, морський котик з США: Свої рани я отримав на роботі, яку люблю. Якщо ви мене хочете пошкодувати – провалюйте відразу

Лейтенант Джейсон Редмен за час служби в загоні спецназу ВМС США SEALS був поранений сім разів

У вересні 2007-го на чолі штурмової групи він був обстріляний з кулемета в упор, отримав відразу дві кулі, одна в лікоть, інша увійшла в щелепу і вийшла через ніс, розвернувши лице. Його врятували дивом завдяки швидко проведеної трахеотомії, інакше б він захлинувся кров’ю.

У Національному медичному центрі Уолтера Ріда йому зробили 37 операцій, наклали 1200 швів. На своїй палаті він написав таке звернення:

“УВАГА! Всі, хто збирається увійти.

Якщо ви переживаєте через мене або хочете мене пошкодувати – провалюйте відразу. Свої рани я отримав на роботі, яку люблю, яку виконую для дорогих мені людей, захищаючи свободу улюбленої країни. Я міцний хлопець і напевно рано чи пізно відновлюсь повністю.

В якому сенсі?

У тому, до яких фізичних меж тільки здатне відновитися моє тіло. Потім я додам ще відсотків 20 завдяки простому упертості. У цій палаті вас чекають веселощі, оптимізм і інтенсивна терапія. Якщо ви до цього не готові, ступайте в інше місце ».

Тепер це оголошення зберегли, воно висить на хірургічному відділенні госпіталю Ріда.

А лейтенант Редмен став символом духу, його прийняв у Білому домі президент США, його відвідував міністр оборони, його книга “Тризуб” стала одним з бестселерів, а сам Редмен є одним з найавторитетніших мотиваційних лекторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh