Автоновини

Літаюче таксі Pantuo Pantala з Шанхаю виглядатиме як Lilium Jet, але обіцяє досягти більш високих швидкостей. Відео

Форма схилу у вигляді манти, велике заднє крило із загнутими вгору кінчиками, величезні ряди невеликих електричних реактивних двигунів, розташованих уздовж крил – це китайська розробка таксі, що літає Pantuo Pantala Concept H, яке виглядатиме як Lilium Jet з Німеччини.

Але у ньому є ключові відмінності eVTOL. Якщо Lilium нахиляє лише рухові установки, Pantala призначена для нахилу всіх крил. У той час як Lilium запускає 36 невеликих електричних форсунок і просуває філософію маленьких вентиляторів, Pantuo оснащений всього 22 вентиляторами, кожен з яких має набагато більший діаметр.

Летающее такси Pantuo Pantala Concept H из Шанхая выглядеть как Lilium Jet, но обещает достичь более высоких скоростей

Перевага великих вентиляторів полягає у більш енергоефективному зависанні. Недоліки – жорсткіше масштабування, більший шум і менш ефективний крейсерський політ через невеликий додатковий опір у горизонтальному польоті.

Літак Pantuo використовує стандартну п’ятимісну кабіну, в той час як Lilium розширила свій літак до семимісного. Lilium обіцяє запас ходу 250 км при швидкості 280 км/год, а Pantuo каже, що таксі, що літає, Pantala Concept H буде відповідати цьому діапазону, але буде рухатися швидше, ніж 300 км/год.

Летающее такси Pantuo Pantala Concept H из Шанхая выглядеть как Lilium Jet, но обещает достичь более высоких скоростей

Слід підкреслити, що літаюче таксі Lilium – один із найпередовіших у світі проектів eVTOL, з декількома сотнями мільйонів доларів вкладень у розробку, декількома сотнями співробітників та безліччю льотних випробувань прототипів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.