Леся і Віра – князівни 14 ОМБр імені князя Романа Великого

КНЯЗІВНИ ТЕЖ ВОЮЮТЬ… Леся і Віра

За плечами в старшого солдата Лесі Зубко 10 років служби в Збройних Силах України, і 5 з них – у нашій 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. Жінка – зв’язківець, які заходять на позиції першими і виходять «крайніми», і яких прийнято називати головним нервом армії. Попри те, що Леся – радіотелефоніст із чималим стажем служби, вона не вважає, що знає в своїй роботі все.

-Професійно рости і розвиватися, йти в ногу з часом треба завжди, тим паче, що для цього у нашій бригаді є всі можливості, – каже військовослужбовець, яка виконувала завдання за призначення спочатку в АТО, а потім і в ООС з 2014 року. – Попри те, що «крайні» 6 років, проведених на фронті, для нашої бригади і для нас у її складі були нелегкими, нізащо не змінила би військову службу на цивільний фах. Відверто кажучи, бути військовослужбовцем мріяла з дитинства, і коли в 2009 з’явилася така можливість, дуже раділа. І знаєте, за 10 років ні в чому не розчарувалася.

Солдат Віра Марчак, оператор АСУ «Дніпро» у нашій князівській 14 омбр – віднедавна, перевелася з іншої військової частини, і каже, вже за лічені місяці почувалася тут своєю.

-Як на мене, то взагалі важко уявити собі більш згуртований колектив, ніж у війську, зокрема, і в нашій бригаді, – розмірковує Віра. – Війна робить людей, які довіряють одне одному свої життя, не просто співслужбовцями, вони стають, хоч і не по крові, але рідними.

Про свою роботу Віра Марчак говорить стисло: «Головне, бути відповідальною, виконувати свою роботу сумлінно й своєчасно, звісно ж, вміти знаходити спільну мову з людьми, і все буде гаразд».

Леся і Віра – дві з тих багатьох цеглинок, на яких грунтується на фронті і в тилу військові будні і свята нашої князівської бригади, і силами яких виборюється наша спільна велика Перемога!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh