Леонід Кравчук та Леонід Кучма попросили Олександра Турчинова передислокувати на материк військових, які досі знаходяться в Криму

Відбулася зустріч в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з екс-президентами Леонідом Кравчуком та Леонідом Кучмою з їх ініціативи.
У ході зустрічі вони висловили повну підтримку новій українській владі та її першим крокам у «надважкі та драматичні часи української історії», повідомляє прес-служба парламенту.
На їх думку, військова агресія та спроба анексії Кримського півострову збройними силами Російської Федерації є неприпустимою.
«Ніколи, навіть у страшному сні, я не міг подумати, що доживу до того часу, коли російські війська окупують Крим», – сказав Л.Кучма.
Окрім того, обидва Президенти жорстко виступили проти спроб сепаратизму та провокацій, «які відбуваються в деяких регіонах України».
На їх думку, влада повинна більш жорстко та безкомпромісно боротися із злочинами проти держави, її суверенітету та територіальної цілісності.
Разом з тим, Президенти України Л.Кравчук та Л.Кучма звернулися з проханням до О.Турчинова «захистити та зберегти життя українських військовослужбовців, які несуть службу в важких та небезпечних умовах у Криму».
На їх думку, необхідно терміново провести їх передислокацію на материкову частину України.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh