Новини з Австрії

У Віднві виявлено легіонелу у воді віденського муніципального будинку: чоловік у реанімації!

Мешканцю муніципального будинку у Відні довелося звернутися до лікарні з тяжкою пневмонією. У нього самого та у воді в його комунальній квартирі було виявлено небезпечну легіонеллу.

Драматична ситуація для сім’ї з муніципального будинку за адресою Viehtriftgasse 12 у Відні-Флорідсдорфі: 58-річний батько протягом двох днів скаржився на сильний кашель, потім його здоров’я різко погіршилися, а тепер навіть небезпека для його життя! “Він просто хрипів і не міг дихати”, – розповіла його 24-річна дочка. Вагітна жінка звернулася в швидку в ніч на 4 березня. У клініці Флорідсдорфа її батько був введений у штучну кому через гостру задишку і кілька тижнів перебував у відділенні інтенсивної терапії.

Результат його аналізу крові приніс страшний діагноз, який тепер викликав обурення у всій окрузі: хвороба легіонерів — пневмонія, викликана легіонелою! Небезпечні бактерії, які можуть накопичуватися у водопровідних трубах, є дуже агресивними, і про них необхідно повідомляти. З будинку Wiener Wohnen було негайно взято проби води, а родину евакуювали. Фактично, AGES виявив легіонел у ванній. Воду з-під крана заборонили для вживання.

«Здоров’я наших мешканців є важливим для віденського муніципального будинку, тому відразу після того, як про цей випадок стало відомо, було призначено додаткове розслідування в інших приміщеннях житлового комплексу. У аналізованому житловому комплексі також у плановому порядку проводилися три такі обстеження в останні два роки результат був «Завжди негативний, легіонелла не виявлена. Крім того, Wiener Wohnen не отримувала жодних подальших повідомлень про це із цього житлового комплексу», – сказав представник Wiener Wohnen.

Випадок пов’язаний з локалізованою появою легіонели у душовому шлангу/раковині у квартирі. В інших точках відбору проб у тій же квартирі легіонели не виявлено.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України