Техно

Легендарну гру Diablo тепер можна запустити в браузері

Ентузіасти створили версію гри 1996 року, працює без установки.

Поки компанія Blizzard готує четверту частину гри, що принесла студії популярність, фанати серії витворили браузерную версію першої частини Diablo. На сайті спільноти розробників Rivsoft з’єднання явилася умовно-безкоштовна версія, яку вже може випробувати будь-який бажаючий. Легендарну гру Diablo тепер можна запустити в будь-якому браузері.

Гра написана для браузерів заново — грунтуючись на вихідному коді оригінальної програми 1996 року, розшифрованому програмістами суспільства Devilution Team. Пробна версія відкриває доступ до першим двом підземним локаціях і одного з трьох класів персонажів. Повне видання браузерної грі доступно покупцям ліцензійної копії Diablo.

Як і в ПК-версії, браузерна гра надає 12 рівнів підземель, що призводять до поєдинку з головним антагоністом Diablo. Гравець може створити унікального персонажа в рамках трьох класів: воїн, розбійниця або маг. На думку критиків, механіка, закладена у гру від Blizzard, визначила жанр рольових ігор на роки вперед. Так, найбільша багатокористувацька гра World of Warcraft від Blizzard багато в чому ґрунтується на рішеннях 20-річної давності.

Легендарную игру Diablo теперь можно запустить в браузере

Нагадаємо, в червні інсайдери повідомили, що Blizzard провела закриту презентацію бета-версії Diablo 4. Прийдешню прем’єру також підтверджує домен «diablo4.com», який був запущений на початку року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України