Новини

Лазерне лікування варикозного розширення вен у клініці «Медівіт»

Часто на ногах чоловіків та жінок можна побачити збільшені, ніби припухлі, вени. Таке явище називається варикозним розширенням. Захворювання з’являється через втрату еластичності судин та розширення судинної сітки. Позбутися неприємного фізичного стану вдасться у медичному центрі Медівіт, який пропонує сучасні методи лікування варикозу.

Причини появи та симптоми варикозу

Варикоз виникає тоді, коли у венах з’являються клапани. Вони створюють ефект кришечок, які перекривають нормальний потік крові. Під час застою крові вени розтягуються. Такий стан суди одразу помічає людина та оточуючі. Вени стають збільшеними та ніби випирають з-під шкіри. Крім косметичного недоліку, варикозне розширення спричиняє біль у ногах, печіння, свербіж шкіри.

Пізніші стадії розвитку хвороби викликають гіперпігментацію, виразки, відчуття важкості у ногах. Розпізнати появу хвороби можна самостійно, якщо з’являються такі симптоми:

  • набуття венами синього або навіть фіолетового кольору;
  • погіршення естетичного вигляду вен;
  • спазми у кінцівках, набряки, пульсація;
  • свербіж навколо збільшених вен;
  • больові відчуття під час довгого перебування на ногах чи тривалого сидіння в одній позі.

Причини виникнення варикозного розширення вен бувають різними. Вагомого значення має генетична схильність до цього захворювання. На варикоз частіше хворіють жінки, ймовірно через вплив жіночих гормонів на еластичність вен.

Спричинити розширення вен може надмірна вага та ожиріння. Робота, яка передбачає довготривале перебування на ногах чи підйом вантажів, може також спровокувати розвиток захворювання.

Ефективні методи боротьби з варикозним розширенням вен

Щоб позбавитися від неприємного вигляду ніг та больових відчуттів, потрібно звернутися до лікаря. На основі огляду та аналізів він підбере дієвий метод лікування. Таким сьогодні є лазерні маніпуляції. Перевага методу у мінімальній травматичності. Після проведення процедури можна одразу йти додому. Тканини швидко регенеруються, на шкірі не залишаються рубці чи шрами. Лазеротерапія є безболісним методом лікування варикозу.

Щоб уникнути рецидиву, потрібно відмовитися від довготривалого носіння взуття на підборах. Слід обирати одяг вільного крою, який не стискає ноги. Помірні фізичні вправи та зниження маси тіла допоможуть у профілактиці варикозного розширення вен.

Проконсультуватися стосовно лікування варикозу у провідній клініці «Медівіт» можна за контактними номерами телефонів, вказаними на сайті. На сторінці представлений прайс на послуги медичного центру та форма запису на прийом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України