Здоров'я

Латвійські медики прибули до України для підтримки наших лікарів у проведенні мікрохірургічних операцій

Лікарі-професіонали Мартінс Малзубріс з Ризького травматологічного шпиталю й Шпиталю травматології і ортопедії та Олафс Ліберманіс зі Шпиталю травми прибули до Києва, щоб допомогти українським медикам у проведенні складних мікрохірургічних операцій поранених під час воєнної агресії РФ на території України.

Протягом декількох днів латвійські хірурги організували додаткову операційну для надання високоспеціалізованої медичної допомоги особам з вогнепальними пораненнями кінцівок на базі однієї з клінік Національної академії медичних наук України. Все необхідне колеги  привезли з собою, включаючи операційний мікроскоп.

Окрім того, обладнано тренінговий зал, де проводяться навчальні семінари і майстер-класи для лікарів-травматологів і нейрохірургів  для  удосконалення  майстерності  у проведенні  мікрохірургічних операцій.

Латвійські медики вже разом із українськими колегами-травматологами провели надскладну 6-годинну операцію.

Така ініціатива для українських медиків є важливою у цей складний період. Висловлюємо подяку латвійським колегам за солідарність і  допомогу у боротьбі за незалежність України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України