ЄС|NATO

Латвія та Румунія закликають своїх громадян негайно залишити РФ

У Росії оголошено так звану часткову мобілізацію. Молдова нагадала своїм громадянам, що участь у військових діях на території інших держав тягне за собою кримінальну відповідальність.

А ось громадянам Латвії та Румунії рекомендують утриматися від поїздок до Росії, а тим, хто вже перебуває там, негайно виїхати. Про це заявили міністр іноземних справ Латвії Едгарс Рінкевич у Twitter і прес-службу МЗС Угорщини.

Таке рішення було пов’язане з останніми подіями в Росії, у тому числі оголошенням часткової мобілізації, МЗС Угорщини настійно рекомендує громадянам уникати необов’язкових поїздок до Росії, а тим, хто тимчасово перебуває там, виїхати в найкоротші терміни.

Людям рекомендують уникати місць масового скупчення людей і не брати участь у можливих акціях протесту чи інших демонстраціях у Росії.

Глава МЗС Латвії  закликав громадян не відвідувати Росію, а тих, хто нині перебуває там, – залишити країну якнайшвидше через ескалацію міжнародної ситуації.

Варто зазначити, що у російській Рязані місцевий житель підпалив себе на автовокзалі “Центральний”. На каналі “Нова газета Рязань” у YouTube було опубліковано відео, на якому видно, як чоловік у джинсах і футболці виходить на проїжджу частину і одночасно виливає собі на голову рідину з пляшки. Після цього він підпалює себе та тікає. Очевидці повідомляють, що чоловік кричав, що не хоче брати участі у війні проти України: “Я не хочу на фронт!”. Він отримав опіки 90% тіла.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України