Авторські статтіДуховне

Латинський Патріархат Єрусалиму не буду буде розділений

Новопризначений Апостольський адміністратор Латинського Патріархату Єрусалиму П’ербаціста Піцабала розвіяв суперечливі чутки про можливе розділення цієї церковної структури. Не буде ніякої окремої єпархії для Йорданії або для івритомовних католиків, сказав єпископ-елект в інтерв’ю німецькому католицькому інформаційному агентству KNA, повідомляє білоруська редакція Радіо Ватикану.

«Єпархія є дійсно велика, але ми повинні брати до уваги не тільки географічний аспект, але і її склад. Ідеального рішення не існує, але Свята Земля завжди була єдиною і залишатиметься такою», – сказав Апостольський Адміністратор. Крім  цього, як повідомив владика-номінант, не очікуються нові єпископські призначенням.

Італійський францисканець, чиї єпископські свячення відбудуться в Бергамо 10 вересня 2016 року, з 24 червня є пастирем Патріархату, до якого входять: Ізраїль, Йорданія, Кіпр і Палестина.

Він зізнався, що центральне місце в його служінні займе діалог і спроба зрозуміти ситуацію зсередини. Це допоможе вирішити, що робити в майбутньому. «Ми – Церква, і повинні працювати як єдине ціле», – сказав Апостольський адміністратор і додав, що мова йде про “Церкву відкриту”.
Треба нагадати, що протягом останніх дванадцяти років отець П’ербаціста Піцабала був францисканським Кустосом Святої Землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.