Економіка

Лайфхак перед відпусткою – оренда банківського сейфу

З введенням безвізового режиму з країнами ЄС українці стали набагато більше подорожувати, оскільки тепер не потрібно оформляти безліч документів. Особливо актуальним стає відпочинок за кордоном в традиційний період відпусток та літніх канікул, коли люди їдуть з дому на тривалий час. І багатьом з них доводиться залишати на цей період в квартирах цінності, переживаючи за їх збереження, адже за статистикою саме влітку відбувається найбільше зломів і крадіжок.

Корисний лайфхак, щоб позбутися тривоги за своє цінне майно на час відсутності – доступна оренда банківського сейфу в Києві, яку пропонує «АСВІО БАНК». Він гарантує повне збереження вмісту на весь період оренди, а ви насолоджуєтеся заслуженим відпочинком, не думаючи про безпеку своїх цінностей.

Розташований банк у центральній частині Києва, на бульварі Дружби народів, 19. Разом із іншими популярними послугами для туристів, як-от онлайн переказ грошей з картки на картку, він надає в оренду надійні сейфи на будь-який період, необхідний клієнту. У банку використовується сучасне обладнання, оснащене новітніми електронними системами доступу, які закуповуються у відомих і перевірених виробників KovalSystems і Rosengrens та регулярно оновлюються. Завдяки такому серйозному і відповідальному підходу до роботи й надання послуг зі зберігання цінностей, клієнти можуть бути впевнені в абсолютній безпеці свого майна.

У банківському сейфі можна залишити на зберігання:

  • гроші в будь-якій валюті;
  • цінні папери (облігації, акції, заповіт, векселі та ін.);
  • коштовності (золоті і срібні прикраси, перли тощо);
  • важливі документи (договори, довіреності, сертифікати і т.д.);
  • твори мистецтва (картини, фотографії, невеликі статуетки).

При цьому банк має сувору заборону на зберігання в орендованому устаткуванні зброї, наркотичних препаратів і заборонених речовин. Тут діє важливе правило: про те, що зберігається в орендованих сейфах, знають тільки клієнти. Працівники банку про вміст не сповіщаються.

Для оренди скриньки з банком укладається відповідний договір на підставі наданих клієнтом документів. Для фізичних осіб це паспорт і оригінал документа, що підтверджує ІПН. Обов’язковою умовою для укладання договору з юридичною особою є наявність в «АСВІО БАНК» чинного розрахункового рахунку. На підставі підписаного договору клієнт оплачує вартість орендованого сейфа відразу за весь період і вносить заставу 1200 гривень, який повертається після того, як спливе термін оренди.

Переваги оренди банківських сейфів в АТ «АСВІО БАНК»:

  • Анонімність. Про те, що зберігається в скриньці невідомо нікому, крім клієнта.
  • Безпека. Приміщення, де знаходяться сейфи, оснащені спеціальною охоронною системою, яка гарантує повне збереження майна.
  • Доступність. У орендаря є можливість використання сейфа щодня, включаючи вихідні та святкові дні.
  • Персональний підхід. Кожному клієнту надається вибір орендованого обладнання в залежності від габаритів цінного майна.
  • Додаткові послуги. Можливість проконсультуватися з фахівцем по визначенню достовірності цінностей і перерахунку грошових купюр на сучасному пристрої.

Оренда скриньки в банку, консультацію по якій можна отримати за телефоном 0 (800) 30-30-50 – це надійна запорука спокійного відпочинку далеко від дому!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.