оренда банківськог осейфу в Україні
оренда банківськог осейфу в Україні

Лайфхак перед відпусткою – оренда банківського сейфу

З введенням безвізового режиму з країнами ЄС українці стали набагато більше подорожувати, оскільки тепер не потрібно оформляти безліч документів. Особливо актуальним стає відпочинок за кордоном в традиційний період відпусток та літніх канікул, коли люди їдуть з дому на тривалий час. І багатьом з них доводиться залишати на цей період в квартирах цінності, переживаючи за їх збереження, адже за статистикою саме влітку відбувається найбільше зломів і крадіжок.

Корисний лайфхак, щоб позбутися тривоги за своє цінне майно на час відсутності – доступна оренда банківського сейфу в Києві, яку пропонує «АСВІО БАНК». Він гарантує повне збереження вмісту на весь період оренди, а ви насолоджуєтеся заслуженим відпочинком, не думаючи про безпеку своїх цінностей.

Розташований банк у центральній частині Києва, на бульварі Дружби народів, 19. Разом із іншими популярними послугами для туристів, як-от онлайн переказ грошей з картки на картку, він надає в оренду надійні сейфи на будь-який період, необхідний клієнту. У банку використовується сучасне обладнання, оснащене новітніми електронними системами доступу, які закуповуються у відомих і перевірених виробників KovalSystems і Rosengrens та регулярно оновлюються. Завдяки такому серйозному і відповідальному підходу до роботи й надання послуг зі зберігання цінностей, клієнти можуть бути впевнені в абсолютній безпеці свого майна.

У банківському сейфі можна залишити на зберігання:

  • гроші в будь-якій валюті;
  • цінні папери (облігації, акції, заповіт, векселі та ін.);
  • коштовності (золоті і срібні прикраси, перли тощо);
  • важливі документи (договори, довіреності, сертифікати і т.д.);
  • твори мистецтва (картини, фотографії, невеликі статуетки).

При цьому банк має сувору заборону на зберігання в орендованому устаткуванні зброї, наркотичних препаратів і заборонених речовин. Тут діє важливе правило: про те, що зберігається в орендованих сейфах, знають тільки клієнти. Працівники банку про вміст не сповіщаються.

Для оренди скриньки з банком укладається відповідний договір на підставі наданих клієнтом документів. Для фізичних осіб це паспорт і оригінал документа, що підтверджує ІПН. Обов’язковою умовою для укладання договору з юридичною особою є наявність в «АСВІО БАНК» чинного розрахункового рахунку. На підставі підписаного договору клієнт оплачує вартість орендованого сейфа відразу за весь період і вносить заставу 1200 гривень, який повертається після того, як спливе термін оренди.

Переваги оренди банківських сейфів в АТ «АСВІО БАНК»:

  • Анонімність. Про те, що зберігається в скриньці невідомо нікому, крім клієнта.
  • Безпека. Приміщення, де знаходяться сейфи, оснащені спеціальною охоронною системою, яка гарантує повне збереження майна.
  • Доступність. У орендаря є можливість використання сейфа щодня, включаючи вихідні та святкові дні.
  • Персональний підхід. Кожному клієнту надається вибір орендованого обладнання в залежності від габаритів цінного майна.
  • Додаткові послуги. Можливість проконсультуватися з фахівцем по визначенню достовірності цінностей і перерахунку грошових купюр на сучасному пристрої.

Оренда скриньки в банку, консультацію по якій можна отримати за телефоном 0 (800) 30-30-50 – це надійна запорука спокійного відпочинку далеко від дому!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh