«Лабораторія Касперського» співпрацює з ФСБ

Колишні і нинішні співробітники «Лабораторії Касперського» співпрацюють з російськими  спецслужбами, деякі працівники компанії допомагають ФСБ в розслідуванні кримінальних злочинів, використовуючи інформацію про клієнтів, повідомило агентство Bloomberg.

Агентство повідомляє, що засновник і керівник компанії Євген Касперський сам працював у ФСБ. У 2012 році, за даними Bloomberg, з компанії пішли високопоставлені менеджери, замість них прийшли люди, у яких були тісні зв’язки з російськими військовими або розвідувальними структурами.

Деякі з них тісно співпрацювали з ФСБ і допомагали відомству розкривати кримінальні справи, використовуючи при цьому базу, в якій були дані про 400 мільйонів клієнтів компанії. Про це агентству розповіли  колишні і нинішні співробітники компанії.

Євген Касперський, передає Bloomberg, щотижня ходить в баню в групі з п’яти-десяти чоловік. Серед них часто виявляються співробітники російських спецслужб. Сам він в інтерв’ю агентству розповів, що похід в лазню носить виключно соціальний характер. За його словами, це допомагає співробітникам «подружитися», передає «Дощ».

Ігор Чекунов, заступник компанії з юридичних питань, який часто, за даними Bloomberg, ходить в баню з Євгеном Касперським, і є ключовою особою по взаємодії з російським урядом. З 2013 року він нібито керує групою з десяти чоловік, які надають інформацію ФСБ і іншим російським держструктурам.

Євген Касперський розповів агентству, що представники держструктур не можуть прив’язати зібрану інформацію до окремих клієнтів. «Я не та людина, з якою можна поговорити про російські реалії, тому що я живу в кіберпросторі», — додав він.

Диванна сотня

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh