Право

Київські митники викрили спробу незаконного ввезення ліків вартістю понад мільйон гривень

Співробітники Київської митниці запобігли незаконному імпорту з Китаю партії незареєстрованих в Україні лікарських засобів.

До Київської митниці для митного оформлення надійшла партія хімічної речовини, із заявленою вартістю 1,1 млн гривень. Товар надійшов на адресу столичного підприємства.

Для встановлення можливої належності даної речовини до лікарських засобів, митники направили зразки на дослідження. Експертиза встановила, що ця субстанція є не просто хімічною речовина, а активним фармацевтичним інгредієнтом та призначена для виготовлення лікарських засобів.

Для ввезення такої категорії товарів на територію України, законодавством передбачена їх обов’язкова державна реєстрація. Однак підприємством ця вимога закону не дотримана – даний фармацевтичний інгредієнт не має реєстрації в Україні.

За виявленим фактом порушення митних правил складено протокол за 472 статтею Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів та їх конфіскацію. Лікарську речовину вилучено.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України