Право

Київська прокуратура оскаржуватиме вирок за насильство над дітьми

Київська міська прокуратура має намір оскаржити вирок за злочини щодо дітей.

Як повідомив керівник Київської міської прокуратури Сергій Ходаківський, 38-річний чоловік з Кіровоградщини був засуджений за численні акти насильства проти малолітньої доньки та падчерки, включаючи їх розбещення та зґвалтування. Його також визнали винним у схилянні дівчинки до вживання психотропних речовин.

Чоловік проживав з дружиною та двома малолітніми дітьми, яким на момент злочинів було 5 і 9 років. З 2020 року він на очах дітей вступав у небажані статеві стосунки з дружиною та вчиняв насильство над старшою дівчинкою.

Як підкреслює прокуратура, батьки не піклувалися про дітей. Це призвело до звернень сусідів до соціальних служб. У результаті діти були забрані з родини та розміщені у Центрі соціально-психологічної реабілітації, де потерпіла розповіла про всі обставини. Наразі батьків позбавлено батьківських прав, а обидві дівчинки успішно перевезені до нової родини.

Керівник прокуратури вимагав для обвинуваченого довічного ув’язнення, однак суд присудив йому 15-річний термін ув’язнення. Прокуратура вважає вирок надто м’яким та має намір його оскаржити.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України