Автоновини

Китайська компанія розробила концепцію одномісного електромобіля, що легко адаптується до способу життя

Концепція CMPN, розроблена Sungguk Park, який вигадав компактний автомобіль для однієї людини. Для дебютного проекту дизайнер зробив феноменальну роботу зі створення компактного модульного автомобіля, який ідеально підходить для міських поїздок.

Модульный одноместный электромобиль легко адаптируется к изменяющемуся образу жизни

В електромобілі використовується модульна структура як зовні, так і всередині, щоб відповідати потребам користувача. Можливість без проблем замінювати і навіть утилізувати модулі сприяє тривалому терміну експлуатації транспортного засобу, тим самим допомагаючи йти в ногу з більшою метою – стійким майбутнім.

CMPN розроблений з урахуванням мінливих смаків користувачів. Кожен модуль виготовлений з матеріалів, що переробляються, і однієї людини більш ніж достатньо, щоб ефективно використовувати кожен сантиметр простору.

Модульный одноместный электромобиль легко адаптируется к изменяющемуся образу жизни

Усередині автомобіля немає чітких меж, що збільшує гнучкість використання. За потреби сидіння можна зрушити назад, щоб звільнити місце для додаткового багажу або повсякденних предметів. Є порти для зарядки, модульна книжкова полиця, підставка для кави та кишені для зберігання всього необхідного.

Автомобілем можна керувати за допомогою мобільних пристроїв, а коли він знаходиться на стоянці, рульове колесо ховається за панеллю приладів, яку потім можна використовувати як повнорозмірний стіл. Зовнішність одноманітності дизайну означає більше можливостей додавання бажаних модулів спереду або ззаду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.