Курсанти знешкодили диверсійно-розвідувальну групу «противника» під час польового виходу

Під час практичних занять з курсантами Гвардійського факультету військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» активно застосовується досвід Збройних Сил України, набутий в АТО.

Під керівництвом досвідчених офіцерів курсанти відпрацювали дії щодо відбиття нападу та знищення диверсійно-розвідувальної групи «противника». Для більшої ефективності занять застосовувався «Лазертаг», який надає змогу економити бойові та холості набої та визначити втрати серед особового складу в ході бою.

— Усі курсанти діяли злагоджено та впевнено, в результаті чого виконали завдання. Вони швидко зреагували та змогли відбили напад противника з мінімальними втратами. Подібні заняття є дуже корисними та необхідними для підготовки майбутніх офіцерів Збройних Сил України, — зазначив ТВО начальника факультету військової підготовки полковник Олексій Кочерга. — Окрім цього в деяких курсантів-контрактників уже є певний бойовий досвід, які вони набули до вступу під час виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

 

Також практичні заняття були проведені з курсантами, які навчаються за напрямком підготовки «хімія». Вони відпрацювали нормативи під час виконання низки вправ з використанням димових машин, автомобілів дегазації тощо.

За словами командування військового вишу, курсанти в повній мірі готові діяти у відповідних нестандартних ситуаціях, коли потрібно максимально використовувати усі свої вміння та навички.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh