Авторські статтіВійна РФ проти України

Курсанти знешкодили диверсійно-розвідувальну групу «противника» під час польового виходу

1Під час практичних занять з курсантами Гвардійського факультету військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» активно застосовується досвід Збройних Сил України, набутий в АТО.

Під керівництвом досвідчених офіцерів курсанти відпрацювали дії щодо відбиття нападу та знищення диверсійно-розвідувальної групи «противника». Для більшої ефективності занять застосовувався «Лазертаг», який надає змогу економити бойові та холості набої та визначити втрати серед особового складу в ході бою.

— Усі курсанти діяли злагоджено та впевнено, в результаті чого виконали завдання. Вони швидко зреагували та змогли відбили напад противника з мінімальними втратами. Подібні заняття є дуже корисними та необхідними для підготовки майбутніх офіцерів Збройних Сил України, — зазначив ТВО начальника факультету військової підготовки полковник Олексій Кочерга. — Окрім цього в деяких курсантів-контрактників уже є певний бойовий досвід, які вони набули до вступу під час виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

 

Також практичні заняття були проведені з курсантами, які навчаються за напрямком підготовки «хімія». Вони відпрацювали нормативи під час виконання низки вправ з використанням димових машин, автомобілів дегазації тощо.

За словами командування військового вишу, курсанти в повній мірі готові діяти у відповідних нестандартних ситуаціях, коли потрібно максимально використовувати усі свої вміння та навички.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.