Авторські статтіСпорт

Курйоз на Олімпіаді: лижниця-аматор не зробила ні одного трюку

На Олімпіаді в Пхенчхані стався курйозний випадок. Виступаюча за угорську збірну американка Елізабет Суєйні посіла останнє місце у змаганнях з лижного фрістайлу, не зробивши жодного трюку.

Спортсменка виступала у хафпайпі — дисципліни, де потрібно виконувати стрибки і складні акробатичні елементи. Але Суєйні просто спустилася вниз, навіть не спробувавши виконати який-небудь трюк.

Виявилося, 33-річна американка — непрофесійна спортсменка. Вона потрапила на Олімпіаду через особливості системи відбору. Їй потрібно було опинитися в тридцятці найкращих учасників на кількох міжнародних змаганнях. І Суєйні просто вибирала заходи, де було менше 30 учасників. Причому іноді американці щастило, і вона займала вище останнього місця. Наприклад, коли її суперниці ризикували і падали.

В свою чергу збірна Чехії з хокею вийшла у півфінал Олімпіади

«Вона їздила на кожен Кубок світу, де були 23, 25 і 28 спортсменів. Вона робила це у кілька років: іноді конкурентки падали, і Суєйні отримувала місце вище. Якщо б вона падала, то не отримала достатню кількість балів для Олімпіади. Але вона не робила трюки, а значить — не помилялася», – зазначив суддя лижного хафпайпу Стіл Спенс

Представники Угорської федерації лижного спорту заявили, що ніколи не бачили, як катається американка. На Олімпіаду вона поїхала за свій власний рахунок. Сама ж Суєйні розповіла, що старанно і довго тренувалася, щоб гідно представити Угорщину.

Перше місце у змаганнях посіла канадська лижниця Кессі Шарп:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України