Австрійський канцлер різко висловився про направлення до Австрії комісії ООН по біженцям

Австрійський канцлер Себастьян Курц різко відреагував на заяву Верховного Комісара ООН з прав людини Мішель Бачелет про необхідність направити в Австрію експертів, щоб перевірити ставлення до біженців на території республіки.

На думку Курця, ООН повинна бути орієнтована на інші країни, де порушення прав людини є щодня спостерігаємо картиною, включаючи смертні кари і катування, а принципи свободи вираження думки і вільної преси нещадно зневажаються.

Втім, австрійський канцлер впевнений, експерти ООН виявлять підтвердження статистики, з якого випливає, що Австрія займає друге місце в Європі за кількістю прийнятих біженців на душу населення держави, де лідером залишається Швеція, а також «хороші умови для життя мігрантів». Після такої перевірки, канцлер упевнений, в ООН знайдеться час і ресурси для проведення подібних перевірок у країнах, де права людини дійсно порушуються.

Представники Австрійської народної партії (?VP), яка входить до складу коаліційного уряду, считают, що такі рішення з боку комісара ООН мають політичний фон, звертаючи увагу на її соціалістичне минуле і погляди Верховного Комісара.

Міністерство закордонних справ Австрії подібні заяви, в силу дипломатічної складової своєї діяльності, і різко сприйняло пропозицію Мішель Бачелет. «Якщо в контексті таких заяв знаходиться критика, то Австрія готова займатися цим», — висловлюють свою думку в австрійському МЗС, сподіваючись усунути будь-які непорозуміння в ході спілкування з Бачелет.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh