Авторські статтіНовини з Австрії

Австрійський канцлер різко висловився про направлення до Австрії комісії ООН по біженцям

Австрійський канцлер Себастьян Курц різко відреагував на заяву Верховного Комісара ООН з прав людини Мішель Бачелет про необхідність направити в Австрію експертів, щоб перевірити ставлення до біженців на території республіки.

На думку Курця, ООН повинна бути орієнтована на інші країни, де порушення прав людини є щодня спостерігаємо картиною, включаючи смертні кари і катування, а принципи свободи вираження думки і вільної преси нещадно зневажаються.

Втім, австрійський канцлер впевнений, експерти ООН виявлять підтвердження статистики, з якого випливає, що Австрія займає друге місце в Європі за кількістю прийнятих біженців на душу населення держави, де лідером залишається Швеція, а також «хороші умови для життя мігрантів». Після такої перевірки, канцлер упевнений, в ООН знайдеться час і ресурси для проведення подібних перевірок у країнах, де права людини дійсно порушуються.

Представники Австрійської народної партії (?VP), яка входить до складу коаліційного уряду, считают, що такі рішення з боку комісара ООН мають політичний фон, звертаючи увагу на її соціалістичне минуле і погляди Верховного Комісара.

Міністерство закордонних справ Австрії подібні заяви, в силу дипломатічної складової своєї діяльності, і різко сприйняло пропозицію Мішель Бачелет. «Якщо в контексті таких заяв знаходиться критика, то Австрія готова займатися цим», — висловлюють свою думку в австрійському МЗС, сподіваючись усунути будь-які непорозуміння в ході спілкування з Бачелет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України