Техно

Купивши iPhone, плати і далі: Смартфони Apple ігнорують дешеві бездротові навушники

Дорогі смартфони не підключають «аби що» по Bluetooth, скаржаться в Мережі

Звичайно, навушники за 900 рублів не назвеш мрією аудіофіла, але комусь вистачить і таких. Тільки від до «яблучним» смартфонам вони чомусь не підключаються. З такою проблемою зіткнувся користувач Reddit. Він купивши дешеві бездротові навушники з підтримкою пристроїв Apple і Bluetooth 5.0, альо його iPhone 8 геть відмовився знаходити навушники в радіусі дії.

Проблем з роботою модуля у смартфона не виявили, а навушники справно підключалися до Android-пристроїв, з-за чого причина стала ще незрозуміліше. При чому в Мережі цей випадок не єдиний, хоча і не надто поширений. І, виходить, якщо користувач купивши свіжий iPhone, доведеться і далі витрачатися на ті ж AirPods або інші дорогі аналоги? Які до того ж можуть працювати не краще «дешевки».

Так, нещодавно за хваленими AirPods помітили одну дивну особливість, а саме різна витрата енергії навушниками. Тобто, один розряджається швидше іншого при тому, що обидва використовуються ідентично. Експерти звинувачують в цьому налаштування мікрофону, яке споживає більше енергії, якщо останній прив’язана язаний до одного навушника. І все ж навряд чи комусь сподобається слухати в одному вусі музику, а в іншому — попередження про низький заряд.

Виходить, що якщо хочеш взагалі хоч щось слухати — плати. Добре ще, що навушники інших популярних брендів поки що підключаються до iPhone, а то Apple скоро не зможуть додуматися, як ще «викачати» гроші зі споживачів. Дивись, представляти власний стандарт бездротового зв’язку, щоб за чужий не платити, і взагалі нічого не підключиш потім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.