Купивши iPhone, плати і далі: Смартфони Apple ігнорують дешеві бездротові навушники

Дорогі смартфони не підключають «аби що» по Bluetooth, скаржаться в Мережі

Звичайно, навушники за 900 рублів не назвеш мрією аудіофіла, але комусь вистачить і таких. Тільки від до «яблучним» смартфонам вони чомусь не підключаються. З такою проблемою зіткнувся користувач Reddit. Він купивши дешеві бездротові навушники з підтримкою пристроїв Apple і Bluetooth 5.0, альо його iPhone 8 геть відмовився знаходити навушники в радіусі дії.

Проблем з роботою модуля у смартфона не виявили, а навушники справно підключалися до Android-пристроїв, з-за чого причина стала ще незрозуміліше. При чому в Мережі цей випадок не єдиний, хоча і не надто поширений. І, виходить, якщо користувач купивши свіжий iPhone, доведеться і далі витрачатися на ті ж AirPods або інші дорогі аналоги? Які до того ж можуть працювати не краще «дешевки».

Так, нещодавно за хваленими AirPods помітили одну дивну особливість, а саме різна витрата енергії навушниками. Тобто, один розряджається швидше іншого при тому, що обидва використовуються ідентично. Експерти звинувачують в цьому налаштування мікрофону, яке споживає більше енергії, якщо останній прив’язана язаний до одного навушника. І все ж навряд чи комусь сподобається слухати в одному вусі музику, а в іншому — попередження про низький заряд.

Виходить, що якщо хочеш взагалі хоч щось слухати — плати. Добре ще, що навушники інших популярних брендів поки що підключаються до iPhone, а то Apple скоро не зможуть додуматися, як ще «викачати» гроші зі споживачів. Дивись, представляти власний стандарт бездротового зв’язку, щоб за чужий не платити, і взагалі нічого не підключиш потім.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh