Техно

Купити iPad заради двох серіалів: Apple перетворюється на сервісну службу

Передбачаючи майбутній провал iPhone 11, вся нова продукція стала частиною рекламної кампанії сервісів Apple

Вереснева презентація Apple, яку мільйони людей по всьому світу чекали цілий рік, нарешті пройшла. І дуже розчарувала. Багато користувачів зазначили, що кращою частиною презентації стали фейли з пультами управління та істотне зниження цін на всі минулі популярні моделі iPhone. Таким чином, вважають в мережі, компанія передбачає високу ймовірність провалу iPhone 11.

Не оминула сумна доля і новий iPad, єдина перевага якого полягає в діагоналі 10,2. Вихід нового планшетника від яблучних люди чекали з весни 2018, а коли отримали – дуже здивувалися і розчарувалися: застарілий процесор A10 Fusion, практично повна відсутність нововведень, лише підтримка нового Smart Connector, для роботи з розумною клавіатурою, діагональ, з якою компанія ще не працювала, стали віддушиною для фанатів.

Як і очікували аналітики, Apple довелося вдатися до політики демпінгу, щоб утриматися на плаву. Істотне зниження цін тому яскравий доказ. Навіть новинки отримали достатня «народні» ціни, а дешевизна ТОП-ових флагманів минулих років змушує багатьох задуматися при виборі смартфона.

Підвівши підсумок презентації, користувачі Мережі прийшли до висновку, що нова продукція компанії, а в особливості iPad, стали етапом перетворення Apple в сервісну службу. 2 нових сервісу — ігровий і стримінговий — мимоволі привернули до себе увагу. Користувачі вважають , що це знак того, що компанія поступово перетворюється з техно-гіганта найбільший в сервісний центр, а продукція є рекламної складової. Однак користувачі відразу зазначили, що не вважають за потрібне придбати новий iPad заради двох серіалів і пари-трійки ігор.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України