Авторські статтіНовини з Австрії

Австрійське представництво з туризму зібрало усі найцікавіші новини наступного півріччя 2018 року

Виставки, фестивалі, концерти, ювілеї і новинки культурного життя Австрії. Австрійське представництво з туризму зібрало усі найцікавіші новини наступного півріччя 2018 року.

Культурные события второго полугодия в Австрии
Брегенцский фестиваль
Брегенцский фестиваль вважається одним з найбільш значущих фестивалів світу і проводитися щорічно у місті Брегенц, столиці федеральної землі Форарльберг. В цьому році місцеві жителі, а також гості міста зможуть насолодитися чудовими виставами на Боденському озері з 18 липня по 20 серпня. Кульмінацією фестивалю у цьому році стані опера «Кармен» Жоржа Бізе, яка пройде на найбільшій у світі плавучій сцені.

Зальцбурзький фестиваль
Зальцбурзького фестиваль – один з найвідоміших музичних фестивалів світу і з дня свого заснування відрізняється музичними заходами вищої проби, участю виконавців з усього світу і вдалим поєднанням класичного та сучасного мистецтва. У рамках фестивалю, який цього року пройде з 21 липня по 30 серпня, будуть представлені опери, театральні постановки і концерти.

Виставки H?henrausch
Столиця Верхньої Австрії Лінц сповнена енергії і відкрита для всього нового. Так, наприклад, завдяки захоплюючим проектам місто на Дунаї вже давно славиться як місце зосередження мистецтва і авангарду.

До 14 жовтня 2018 року інтерактивні виставки H?henrausch(«Запаморочення»), які проходять на майданчиках на дахах в самому серці міста, запрошують познайомитися з більш ніж 40 об’єктами медійного мистецтва. У цьому році в центрі програми – елемент вода. «Летючий корабель» довжиною 20 метрів, створений російським художником Олександром Пономарьовим, ширяє в небі. Він став кульмінацією виставки і символізує собою перехід до нових берегів фантазії.

Libro Ballon Cup
Ось вже в 29-й раз в містечку Кірхберг (Kirchberg) в Тіролі пройде змагання повітряних куль «Libro» BallonCup. З 22 по 29 вересня тут збереться понад 35 команд з усього світу, щоб на висоті з’єднання з’ясувати, хто з них кращий. Головною подією фестивалю, яка запамятається абсолютно кожному, стане ніч повітряних куль 23 вересня.

Пітер Брейгель у Відні
У 2019 році виповнюється 450 років з дня смерті Пітера Брейгеля Старшого. До цієї події Віденський Музей історії мистецтв приурочив першу в світі масштабну монографічену виставку самого значущого нідерландського художника 16-го століття. З 2 жовтня 2018 року до 13 січня 2019 року.

Густав Клімт. Художник століття
До 4 листопада 2018 року Музей Леопольда у Відні проводити виставку робіт Густава Клімта, що включає в себе твори з фондів музею та з власності колекції родини Леопольд, експонати Фонду Клімта і роботи, передані в тривале користування одним з нащадків художника, а також твори з колекцій за межами Австрії. Виставка освітить творчий перехід від художника Клімта пізнього історизму до найяскравішого представника віденського модерну.

Оскар Кокошка в контексті свого часу
Музей сучасного мистецтва в Зальцбурзі з 17 листопада 2018 по 17 лютого 2019 року представити велику виставку понад 500 естампів австрійського експресіоніста Оскара Кокошки, де розкриє зв’язок окремих груп робіт з історичним контекстом.

Австрійське представництво з туризму
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.