Австрійське представництво з туризму зібрало усі найцікавіші новини наступного півріччя 2018 року

Виставки, фестивалі, концерти, ювілеї і новинки культурного життя Австрії. Австрійське представництво з туризму зібрало усі найцікавіші новини наступного півріччя 2018 року.


Брегенцский фестиваль
Брегенцский фестиваль вважається одним з найбільш значущих фестивалів світу і проводитися щорічно у місті Брегенц, столиці федеральної землі Форарльберг. В цьому році місцеві жителі, а також гості міста зможуть насолодитися чудовими виставами на Боденському озері з 18 липня по 20 серпня. Кульмінацією фестивалю у цьому році стані опера «Кармен» Жоржа Бізе, яка пройде на найбільшій у світі плавучій сцені.

Зальцбурзький фестиваль
Зальцбурзького фестиваль – один з найвідоміших музичних фестивалів світу і з дня свого заснування відрізняється музичними заходами вищої проби, участю виконавців з усього світу і вдалим поєднанням класичного та сучасного мистецтва. У рамках фестивалю, який цього року пройде з 21 липня по 30 серпня, будуть представлені опери, театральні постановки і концерти.

Виставки H?henrausch
Столиця Верхньої Австрії Лінц сповнена енергії і відкрита для всього нового. Так, наприклад, завдяки захоплюючим проектам місто на Дунаї вже давно славиться як місце зосередження мистецтва і авангарду.

До 14 жовтня 2018 року інтерактивні виставки H?henrausch(«Запаморочення»), які проходять на майданчиках на дахах в самому серці міста, запрошують познайомитися з більш ніж 40 об’єктами медійного мистецтва. У цьому році в центрі програми – елемент вода. «Летючий корабель» довжиною 20 метрів, створений російським художником Олександром Пономарьовим, ширяє в небі. Він став кульмінацією виставки і символізує собою перехід до нових берегів фантазії.

Libro Ballon Cup
Ось вже в 29-й раз в містечку Кірхберг (Kirchberg) в Тіролі пройде змагання повітряних куль «Libro» BallonCup. З 22 по 29 вересня тут збереться понад 35 команд з усього світу, щоб на висоті з’єднання з’ясувати, хто з них кращий. Головною подією фестивалю, яка запамятається абсолютно кожному, стане ніч повітряних куль 23 вересня.

Пітер Брейгель у Відні
У 2019 році виповнюється 450 років з дня смерті Пітера Брейгеля Старшого. До цієї події Віденський Музей історії мистецтв приурочив першу в світі масштабну монографічену виставку самого значущого нідерландського художника 16-го століття. З 2 жовтня 2018 року до 13 січня 2019 року.

Густав Клімт. Художник століття
До 4 листопада 2018 року Музей Леопольда у Відні проводити виставку робіт Густава Клімта, що включає в себе твори з фондів музею та з власності колекції родини Леопольд, експонати Фонду Клімта і роботи, передані в тривале користування одним з нащадків художника, а також твори з колекцій за межами Австрії. Виставка освітить творчий перехід від художника Клімта пізнього історизму до найяскравішого представника віденського модерну.

Оскар Кокошка в контексті свого часу
Музей сучасного мистецтва в Зальцбурзі з 17 листопада 2018 по 17 лютого 2019 року представити велику виставку понад 500 естампів австрійського експресіоніста Оскара Кокошки, де розкриє зв’язок окремих груп робіт з історичним контекстом.

Австрійське представництво з туризму
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh