Економіка

Київський національний університет співпрацюватиме з Укроборонпромом

Державний концерн “Укроборонпром” та Київський національний університет імені Тараса Шевченка підписали меморандум про співпрацю.

Передає Голос українською з посиланням на пресслужбу концерну.

“Укроборонпром” і КНУ ім. Тараса Шевченка об’єднують зусилля для підготовки й перепідготовки кадрів для військово-промислового комплексу України, розвитку наукових проєктів та ініціатив впровадження інноваційних технологій та сучасних моделей управління у військовій та оборонно-промисловій сферах.

У Меморандумі, який 20 січня підписали генеральний директор Концерну Юрій Гусєв і ректор КНУ Володимир Бугров, йдеться про низку напрямків співпраці. Зокрема, це підвищення кваліфікації та організація підготовки фахівців для Концерну, організація участі здобувачів вищої освіти та працівників університету в розробленні проєктів і пропозицій, пов’язаних з діяльністю “Укроборонпрому”, обмін досвідом, ідеями та науковими досягненнями тощо. Це значно поліпшить інтелектуальний потенціал вітчизняної оборонної галузі, допоможе інтеграції у глобальні освітній і науково-технічний простори, а також розвитку інновації.

Зростання професійного рівня фахівців “Укроборонпрому” та активізація партнерства з науковцями є однією з необхідних умов для підвищення загальної технологічності державного сектору оборонно-промислового комплексу, підвищення якості та конкурентоспроможності його продукції та зміцнення обороноздатності України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України