Право

Київські митники виявили французькі коштовності

Ювелірні прикраси французького бренду «VAN CLEEF & ARPELS» серії «Alhambra» у фірмових упаковках мала при собі наша співвітчизниця, одеситка. З Парижу жінка прибула через аеропорт «Бориспіль».

Про це повідомили у Київській митниці ДФС.

Для проходження митного контролю авіапасажирка обрала спрощену систему «зелений коридор», чим, зокрема, засвідчила, що не має предметів, які підлягають обов’язкому письмовому декларуванню та оподаткуванню митними платежами.

Дві коробочки з коштовностями – сережки та підвіска з камінням сердолік (кривавець) – виявлено київськими митниками у ручній поклажі громадянки під час вибіркової перевірки пасажирів.

Згідно з наявними товарними ярликами, вартість прикрас відомого бренду, що має 126-річну історію, становить 6910 євро. Це майже всемеро (!) перевищує норму, визначену для безмитного ввезення товарів на авіатранспорті.

Таким чином, громадянка порушила порядок проходження митного контролю на «зеленому коридорі», оскільки перемістила через митний кордон України товари в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму.

Складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України