Новини з Австрії

Квартира австрійської імператриці Сісі виставлена на продаж

Продаються колишні приватні апартаменти майбутньої імператриці Єлизавети «Сісі» (1837-1898) та її сім’ї у замку Поссенхофен на Штарнберзькому озері.

Майбутня імператриця Австро-Угорщини Єлизавета, також відома як імператриця Сісі, у дитинстві та юності жила у палаці Поссенхофен. Зараз тут продається мезонет площею 270 квадратних метрів із трьома спальнями, трьома ванними кімнатами та двома балконами, включаючи оригінальну піч Сісі та відкритий камін. Вартість: 5,2 мільйонів євро.

Що ще покупець отримає за ціну? Елегантний паркет, стельова ліпнина, решітчасті вікна та кесонні двері створюють «захоплююче дух житлове середовище», йдеться на домашній сторінці Riedel Immobilien, компанії, що пропонує будинок мрії. Ціна також включає «фантастичні панорамні види на парк, озеро Штарнберг і засніжені вершини Альп». Також є недобудоване горище площею близько 252 м², яке «відкриває захоплюючі можливості дизайну».

Квартира розташована на 2-му поверсі – так званому бельетажі – будинку. Колись тут розташовувалися спальні та приватні салони отця Сісі, герцога Баварії Макса Йозефа (1808-1888) та його родини. Герцог використовував замок Поссенхофен, який Сісі називала «улюбленим Поссі», як літню резиденцію. Майбутня імператриця Австро-Угорщини Єлизавета провела у замку безтурботне дитинство та юність.

Навіть після заміжжя з Францом Йосипом I, імператором Австрії та королем Угорщини (1830–1916) з дому Габсбургів-Лотарингії, Єлизавета регулярно відвідувала своїх батьків у палаці Поссенхофен.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України