Кутовий: Питання обігу зброї треба жорстко врегулювати

Громадянам потрібно дозволити володіти вогнепальною зброєю, але суворо поводитися з тими, хто тримає її незаконно і не бажає позбуватися. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Тарас Кутовий в ефірі 5 каналу.

“Парламент сказав, якщо є група осіб, у яких є незаконна зброя, вони повинні здати цю зброю і підкоритися законним вимогам працівників міліції. Назва політичної організації чи угрупування не має значення. Є правове поле, порушуєш закон — відповідай”, – сказав депутат.

Він відзначив, що у суспільстві визрів запит на законодавче право володіти зброєю. І підкреслив, що відповідний документ вже розглядає профільний парламентський комітет. На думку Кутового, на тлі ситуації останніх місяців цілком виправданим є бажання багатьох громадян озброїтися, і цю потребу держава має задовольнити у законодавчому полі. Питання в тому, наскільки опрацьованим буде документ і чи не матиме негативних наслідків для суспільства.

“Моя особиста думка полягає в тому, що закон про володіння зброєю повинен бути прийнятий. Але у мене є декілька пересторог, наприклад, високий градус напруги в суспільстві, який ми маємо зараз. Друге: дозвільні органи сьогодні напевно не здатні забезпечити ефективну видачу цих дозволів, належну перевірку людей, які повинні обов’язково пройти її. І третє: зброєю треба володіти, а не зберігати, тому повинна бути розгалужена мережа стрілецьких тирів, відповідної підготовки тощо”.

Депутат переконаний, що ажіотаж навколо озброєння громадян зумовлений напруженою суспільно-політичною ситуацією і він спаде як тільки ситуація в країні стабілізується.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh