Авторські статті

Кутовий: Питання обігу зброї треба жорстко врегулювати

Громадянам потрібно дозволити володіти вогнепальною зброєю, але суворо поводитися з тими, хто тримає її незаконно і не бажає позбуватися. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Тарас Кутовий в ефірі 5 каналу.

“Парламент сказав, якщо є група осіб, у яких є незаконна зброя, вони повинні здати цю зброю і підкоритися законним вимогам працівників міліції. Назва політичної організації чи угрупування не має значення. Є правове поле, порушуєш закон — відповідай”, – сказав депутат.

Він відзначив, що у суспільстві визрів запит на законодавче право володіти зброєю. І підкреслив, що відповідний документ вже розглядає профільний парламентський комітет. На думку Кутового, на тлі ситуації останніх місяців цілком виправданим є бажання багатьох громадян озброїтися, і цю потребу держава має задовольнити у законодавчому полі. Питання в тому, наскільки опрацьованим буде документ і чи не матиме негативних наслідків для суспільства.

“Моя особиста думка полягає в тому, що закон про володіння зброєю повинен бути прийнятий. Але у мене є декілька пересторог, наприклад, високий градус напруги в суспільстві, який ми маємо зараз. Друге: дозвільні органи сьогодні напевно не здатні забезпечити ефективну видачу цих дозволів, належну перевірку людей, які повинні обов’язково пройти її. І третє: зброєю треба володіти, а не зберігати, тому повинна бути розгалужена мережа стрілецьких тирів, відповідної підготовки тощо”.

Депутат переконаний, що ажіотаж навколо озброєння громадян зумовлений напруженою суспільно-політичною ситуацією і він спаде як тільки ситуація в країні стабілізується.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України