Новини

Курси англійської мови від компанії EnglishDom: як заговорити англійською швидко та правильно

Англійська мова неофіційно вважається міжнародною у всьому світі. Володіючи нею хоча б на базовому рівні, вдасться купити квитки, замовити їжу чи придбати одяг за кордоном. Ефективні курси англійської мови онлайн в Englishdom дозволять швидко заговорити іноземною дорослим та дітям. Навчання проходить у дистанційному форматі, уроки розроблені з урахуванням вікових особливостей студентів.

Особливості навчання у школі англійської мови EnglishDom

Англійську вивчають у школі, університеті, з репетитором, проте не всі можуть похвалитися дійсно якісними знаннями мови. Найважче розуміти іноземну мову на слух, розмовляти з носіями мови. Ці проблеми зникнуть для студентів школи EnglishDom, адже компанія пропонує дійсно ефективне навчання, яке дозволяє раз та назавжди вивчити англійську.

Компанія EnglishDom постійно вивчає відгуки студентів, щоб вдосконалити свою роботу. До особливостей умов навчання належить:

  • інтерактивна методика вивчення іноземної мови;
  • зручна онлайн-платформа для уроків;
  • продумані та цікаві заняття для користувачів різного віку;
  • заняття відбуваються один на один з викладачем;
  • розмовні клуби для практики англійської;
  • мобільний застосунок для вивчення нових слів та граматичних конструкцій.

Кожен студент має свій онлайн-кабінет, де зберігаються навчальні матеріали, домашні завдання. За кожним з учасників закріплюється куратор, який допомагає в процесі опанування курсу. Курси розраховані для людей з різним володінням мовою: початковим, середнім, високим. Окремий курс спрямований на опанування розмовної англійської.

Чи дієве дистанційне навчання для вивчення іноземної мови

Чимало людей не впевнені у своїй мотивації, якщо не будуть відвідувати традиційних курсів з навчальними кабінетами та іншими студентами. Школа EnglishDom пропонує віддалений формат навчання. Клієнти мають можливість вчитися у зручний час в будь-якому місці: вдома, у транспорті, на відпочинку.

Щоб перевірити специфіку онлайн навчання, варто записатися на пробний безкоштовний урок. Перед початком навчання майбутній студент проходить тестування на рівень володіння мовою. Таким чином вдасться обрати комфортний для клієнта курс.

Щоб замовити пробний урок, потрібно заповнити заявку на сайті. Менеджери дадуть відповідь на додаткові питання. Компанія EnglishDom співпрацює з кваліфікованими викладачами та тренерами-носіями мови. Вартість навчання у школі дешевше, ніж з викладачем офлайн. Найважливіше, що студенти дійсно говорять англійською після проходження курсу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України