Новини

Купити відновлену шину від компанії Garant- Shyna

У наш час люди намагаються заощадити на дорогих деталях для автомобіля. Річ зовсім не у якості, а у тому що ціни іноді справді є дуже завищеними. Сьогодні хотілося б розповісти про метод відновлення шин під назвою Польська варка. Чому потрібно купляти колеса, відновлені за таким методом, та яку перевагу це дає вам на дорозі. Більш детальніше далі у сьогоднішній статті.

Метод відновлення шин “польська варка”

Для початку, давайте розберемося у процесі відновлення шин “польська варка”, а потім розберемося у всіх перевагах цього методу.

“Польська варка” — метод не новий. але досить дієвий. Весь процес проходить за двома технологіями:

  • Холодна наварка;
  • Гаряча наварка;

Холодна наварка включає в себе нанесення шару клею та стрічки протектора, потім, накриваючи конвертом, резину відправляють до спеціальної камери для вулканізації. Під час цього протягом чотирьох годин шина витримує тиск в шість бар при досить високій температурі.

Метод гарячої наварки є більш застарілим, та використовується помітно менше, порівняно з холодною. Тут вже клей наноситься на невулканізовану резину, а потім поміщають до прес-форм, де резина знаходиться під впливом високого тиску та температур.

Завдяки цьому технологічному процесу повністю відновлюється протектор і боковина. Тобто, по закінченню обробки, ви отримуєте якісну відновлену шину. Більш того, такі відновленні шини є дешевшими на 40 відсотків, порівняно з вартістю нових. До речі, саме такі шини користуються популярністю у водіїв великих вантажівок. Нові колеса на їх транспортний засіб коштують дуже дорого а тут є можливість непогано заощадити та отримати шину, іноді набагато краще по якості. Чому? Польська варка повністю покращує показники резини, підвищуючи їх зносостійкість та ресурс. Так, наварка шини популярна й сере легкових машин, але тут все індивідуально та більше залежить від маси авто та якості самої шини взагалі.

Водії ж вантажівок, долаючи великі дистанції на відновлених шинах за методом польської варки, краще всілякої реклами доводять якість такої резини та економію на кожному колесі, порівняно із цінами на нові шини.

Де можна придбати відновлену, за методом польської варки, резину?

Garant Shyna

Garant-Shyna є спеціалізованим магазином у Львові, що займається продажем відновлених запчастин для автомобілів, шин та інших аксесуарів. Тут ви зустрінете великий асортимент товару, низькі ціни та високу якість відновлених компонентів для будь-якого авто, навіть сільської техніки.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.