Новини

Купити складні ножі від Українського бренду

Складаний ніж – невід’ємний аксесуар для людей у ​​різних сферах діяльності. Важливим моментом є вибір бренду та моделі ножа. Для тих, кому цікава ножова тематика, можна звернути свою увагу на молодий український ножовий бренд Arms Area. Ножі від даного бренду мають середню ціну і оптимальну якість, для виконання практично будь-яких робіт, які можуть покладатися на складаний ніж.

У переважній більшості ножі від даного бренду мають сталь 9Cr18MoV, яка поєднує в собі такі властивості як корозійна стійкість і утримання заточки. Дана сталь широко використовується в ножовій індустрії і зарекомендувала себе лише найкращим чином. Клинки з такої сталі здатні досить довго залишатися гострими, а при затупленні можуть швидко загострюватися і бути гострими досить тривалий час, та готовими до роботи.

У багатьох ножах від цього бренду встановлена ​​система шарикопідшипників, на вісі ножа. Завдяки цьому лезо ножа швидко відкривається, практично без зусиль лезо ножа може бути відкрито помахом одного пальця. Такі ножі на сленгу ножаманів називають “фліппер”. Властивість швидкого відкривання клинка є дуже корисною функцією. При роботі ножем однією рукою для відкриття ножа не потрібно застосовувати другу руку як при відкритті так і при закритті клинка. Також система шарикопідшипників дуже добре показує себе під час роботи ножем у рукавицях.

Для легкості та міцності конструкції накладки ножа виконані із спеціального склотекстоліту G10. Даний матеріал має високу міцність і приємний на дотик, матеріал дуже зносостійкий приємний на дотик у використанні за будь-яких погодних умов.

Надійність ножів Arms Area

Ножі від даного ножового бренду проходять тестування в реальних умовах для виконання різних господарсько побутових завдань. Ножі піддаються навантаженням, на які конструкція не розрахована. Це робиться для того, щоб виявити межу міцності та слабкі місця ножа. Тести в реальних умовах здатні розкрити повний потенціал ножа і потенційні клієнти можуть бачити всі особливості сталі при розрізанні різних матеріалів.

Якщо вам потрібен хороший складний ніж на кожен день, і ви хочете підтримати молодий український бренд, купити складні ножі: https://knife.best/ можна за посиланням у офіційно дилера з гарантією від виробника.

Для тих, хто хоче залишити відгук або почитати вже написані відгуки від клієнтів, можна перейти за посиланням. https://www.otzyvua.net/magazin-nojey-knifebest

Модельний ряд ножів має у своїй лінійці моделі різного розміру та дизайну, можна вибрати як невеликий і легкий ніж для міста, так і більшу модель для виконання більш складних господарсько побутових завдань.

Поєднання таких якостей як хороша сталь, оптимальна ціна,  якість та рівень сборки, роблять ножі від Arms Area повноцінним та конкурентоспроможним брендом в середній ціновій категорії. А саме ножі середнього сегменту за статистикою найбільше використовуються клієнтами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України