Літак – це не тільки найшвидший, але і комфортний спосіб подорожувати. Вам достатньо розташуватися в зручному кріслі на борту повітряного судна, і всього за кілька годин ви подолаєте тисячі кілометрів.
Якщо знати деякі хитрощі, то перельоти можуть стати ще й доступним транспортом. Для початку слід визначитися з тим, де шукати, бронювати і купувати квитки. Робити це найкраще на сайтах офіційних представників, які не тільки пропонують купити авіаквитки, але і реалізують транспортні або туристичні послуги. Наприклад, портал airlife.ua пропонує своїи відвідувачам можливість знайти найбільш вигідну пропозицію для придбання авіаквитка. Також не завадить відвідати портали інших профільних пошукових агрегаторів і сайти самих авіакомпаній.
Коли найвигідніше купувати авіаквитки?
Якщо ви можете придбати квиток на літак заздалегідь, за місяць або два місяці до дати передбачуваного вильоту, то ви зможете непогано заощадити. За 3-4 тижні квитки також будуть продаватися зі знижкою, але вона не буде максимальною. Відзначимо, що оптимальні строки для покупки квитків на міжнародні рейси і рейси усередині країни можуть відрізнятися. Багато що залежить від політики перевізника та його умов.
Варто також відзначити, що деякі перевізники знижують вартість квитків на свої рейси в останній день перед вильотом, однак, зі зрозумілих причин користуватися даною лазівкою можна тільки в тому випадку, якщо ви можете дозволити собі перенести поїздку, якщо місць в літаку не залишиться. Пам’ятайте, що на ціну можуть впливати сезон відпусток, свята, вихідні.
Що ще допоможе заощадити на покупках квитків?
Не завадить скористатися спеціальними пропозиціями і бонусними програмами перевізників. Крім традиційних “миль”, які нараховуються постійним клієнтам і надалі змінюються на знижки або безкоштовні перельоти, багато авіакомпаній пропонують безкоштовні трансфери в аеропорти, знижки на готелі, сувенірну продукцію лояльним клієнтам.
Деякі компанії в період свят, канікул і відпусток запускають додаткові чартери, квитки на які коштують менше, ніж на регулярні рейси.
Чи варто жертвувати комфортом?
Ви також можете пожертвувати комфортом, якщо економія для вас стоїть на пріоритетному місці. Рейси до години, які прийнято вважати незручними для бізнесу, рейси з пересадками і тривалим очікуванням – це можливість заощадити на перельоті.
Зрозуміло, більш низькі ціни ви зустрінете і у так званих лоу-кост компаній, які пропонують мінімальний рівень сервісу, часто без гарячого харчування, проте, і ціни на їхні рейси – найпривабливіші з фінансової точки зору. Звичайно, рівень безпеки на “дешевих” рейсах такий же, як і на інших рейсах – на цьому компанії не заощаджують.