Авторські статті

Купка кремлівських провокаторів не змінить загальних настроїв одеситів

Протистояння, організовані знаними в місті прокремлівськими провокаторами, не здатні змінити загальних політичних настроїв в Одесі. Про це заявив голова Одеської обласної організації ВО “Свобода” Андрій Маляс, коментуючи організовані 3 березня біля Одеської обласної державної адміністрації заворушення, які планувалися керівником незареєстрованого в управліннях юстиції “Молодежного єдінства” Антоном Давідченком та одіозним прокремлівським активістом Валерієм Кауровим.

“Реакція нового керівництва правоохоронних органів має бути рішучою, оскільки йде мова про безпеку громадян та територіяльну цілісність держави. Протягом усього часу від початку революційних подій в Києві, вони намагались імітувати проросійські настрої, займались ескалацією конфліктів та провокацією громадських зіткнень. Очевидно, що цього разу у них були наміри повторити сутички подібні харківським, проте вони наштовхнулись на серйозний опір одеських українських патріотів, в тому числі свободівців. І лише завдяки діям правоохоронців, провокаторам вдалось відійти від будівлі без наслідків.

Десятитисячний недільний марш проти військової агресії Російської Федерації засвідчив, що Одеса вже ніколи не повернеться в фарватер Москви. Тому усі зусилля прокремлівських маргіналів та їх кукловодів марні”, – зазначив свободівець Андрій Маляс.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.