Куди ми вже зайшли з цією опозицією?

Два дні роботи Ради – жодного рішення не прийнято, жодного позитиву не досягнуто, жоден закон за права людей не затвержений. А от як Правому Сектору забороняти брати участь у перемовинах – так це аж на бігом, мовляв, ми самі усе порішаємо. Їм би в цирку виступати, рєшатєлям-вимагатєлям-засуджуватєлям-закликатєлям…

Поки наша недолуга опозція про ніщо не може домовитись в Україні продовжуються репресії, паління машин, викрадення, та й з рештою жалко людей на майдані, їх просто всіх попересаджають!

Бандитьська влада боїться тільки сили… Бо вона по інакшому не розуміє. Там працює принцип: “кто сильнєє то і прав”.

Багато людей відгукуються, що неможна наїжджати на опозицію, бо в нас іншої нема. Як би опозиції у нас не було. народ би набагато швидше висунув кандидатури для перемовин з режимом і були б уже якісь рішення чи позитивні чи негативні. Кажуть нема гіршого противника, як недолугий союзник.

Куди ми вже зайшли з цією опозицією? Диктаторські закони, вбивства і катування, викрадення і тюрми. А вони дальше хочуть переговорів. От і наш народ ходить в поневіряннях… Але в народі сила, згодом і опозиціонерів копнуть і ніхто їх слухати не буде… Коли прийдуть шахтарі з бітами та гуцули з трембітами, тоді начувайтесь!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh