Авторські статті

Куди ми вже зайшли з цією опозицією?

Два дні роботи Ради – жодного рішення не прийнято, жодного позитиву не досягнуто, жоден закон за права людей не затвержений. А от як Правому Сектору забороняти брати участь у перемовинах – так це аж на бігом, мовляв, ми самі усе порішаємо. Їм би в цирку виступати, рєшатєлям-вимагатєлям-засуджуватєлям-закликатєлям…

Поки наша недолуга опозція про ніщо не може домовитись в Україні продовжуються репресії, паління машин, викрадення, та й з рештою жалко людей на майдані, їх просто всіх попересаджають!

Бандитьська влада боїться тільки сили… Бо вона по інакшому не розуміє. Там працює принцип: “кто сильнєє то і прав”.

Багато людей відгукуються, що неможна наїжджати на опозицію, бо в нас іншої нема. Як би опозиції у нас не було. народ би набагато швидше висунув кандидатури для перемовин з режимом і були б уже якісь рішення чи позитивні чи негативні. Кажуть нема гіршого противника, як недолугий союзник.

Куди ми вже зайшли з цією опозицією? Диктаторські закони, вбивства і катування, викрадення і тюрми. А вони дальше хочуть переговорів. От і наш народ ходить в поневіряннях… Але в народі сила, згодом і опозиціонерів копнуть і ніхто їх слухати не буде… Коли прийдуть шахтарі з бітами та гуцули з трембітами, тоді начувайтесь!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України