Новини

Куди безпечно вкласти власні заощадження

Як свідчить статистика, більшість наших співвітчизників воліють зберігати заощадження в іноземній валюті та не довіряють банкам. Проте кошти, які не вкладені в жоден обіг, не приносять доходу та з часом знецінюються. Тим, хто шукає, куди вкласти гроші, варто звернути увагу на умови фінансової установи «Зараз». Депозитні програми розраховані від 3 до 24 місяців.

Способи отримання пасивного доходу: який варто вибрати

Гроші, які просто лежать на полиці, не приносять доходу. З кожним роком гривня знецінюється через інфляцію. Часті кризи, пандемія також наклали негативний відбиток на розвиток економіки, тому чекати швидкого підйому національної валюти не варто. Всесвітньовідома практика пасивного прибутку — вкладати заощадження у акції, бізнес, віддавати в користування банкам під відсоток. Останній варіант найбільше поширений в нашій країні. Маючи від 1000 доларів США, можна покласти початок вдалому інвестуванню.

Після всесвітньої економічної кризи 2009 року чимало українських банків зазнали краху. Тому й сьогодні наші співвітчизники не відчувають довіри до таких установ. Та є альтернатива крупним банкам у вигляді кредитних спілок. Так, фінансова установа «Зараз» працює на ринку споживчого кредитування більш ніж 10 років. Сьогодні клієнти мають можливість не лише позичати гроші, а й заробляти на власних заощадженнях. «Зараз» пропонує декілька депозитних програм.

Чимало громадян вкладають кошти в дорогоцінні метали. Це вигідно, оскільки з кожним роком вони лише зростають в ціні. Навіть незначне вкладення дозволяє отримати вагомий прибуток, проте в довгостроковій перспективі. Щоб заробити на банківських металах, потрібно чекати кілька років. Зберігати злитки можна в дома чи орендувати банківську скриньку.

Молоді люди відкрили ще один варіант пасивного прибутку — криптовалюту. Біткоїни зростають в ціні з фантастичною швидкістю. Проте заробляти можуть ті, хто добре розуміється на особливостях ринку.

Депозитні програми від кредитної спілки «Зараз»

Кредитна спілка «Зараз» пропонує декілька депозитних програм. Вони поділяються на два типи: з виплатою відсотків щомісяця, щокварталу та у кінці терміну. Відсоткова ставка варіюється від 11% до 17,5% річних. Особливості умов:

  • Поповнення та зняття депозиту без втрати відсотків.
  • Прив’язка суми депозиту до іноземної валюти.
  • Право на пролонгацію депозиту на визначений термін.
  • Повна виплата відсотків по завершенні терміну депозиту.

Отримати швидку консультацію можна на сайті, заповнивши заявку на дзвінок від менеджера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України