Авторські статтіТехно

Хіаомі готується до випуску потужного смартфона Black Shark 2

Експерти ще не встановили точної назви зареєстрованого пристрою моделі AWM-A0, але його зовнішній вигляд нагадує улюблений юзерами ігровий Black Shark.

Нещодавно стало відомо, що компанія Хіаомі готується до випуску потужного смартфона Black Shark 2, який імовірно повинен бути «крутіше», ніж новий iPhone XS за технічними характеристиками і дизайном. До Black Shark 2 «лідером» був його попередник, але «яблучний» девайс відсунув конкурента на позицію нижче.

Параметри нового пристрою вражають: 6-дюймовий екран, процесор Snapdragon 845, 8 Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і акумулятор ємністю 4000 маг при власній пам’яті до 128 ГБ, порадують навіть найвибагливішого користувача, втім, як і подвійна камера і наявність дактилоскопічного датчика.

Експерти впевнені, що Black Shark 2 стані найбільш потужні ігровим смартфоном у світі. Але чи так це, стане відомо з майбутніх «витоків» і коментарів компанії Хіаомі. Зазначимо, що такий розвиток подій цілком можливо, оскільки виробник вже який рік бореться за звання «самого продаваного» і якісного учасника ринку технологій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України