Новини

Критерії вибору дитячого стоматолога

Часто батьки думають, що їм не доведеться турбуватись про молочні чи постійні зуби своїх дітей. Проте це зовсім не так. Карієс є найпоширенішим дитячим захворюванням, яке в п’ять разів частіше зустрічається, ніж астма, і в двадцять разів частіше, ніж діабет.

Якщо ви не прищеплюєте здорові зубні звички в молодшому віці, ваша дитина, швидше за все, буде страждати від карієсу та інших зубних проблем.  Допомогти все виправити або просто підібрати підібрати правильний догляд за зубами допоможе дитячий стоматолог в Києві.

Дитячі стоматологи займаються здоров’ям порожнини рота дітей від наймолодшого до підліткового віку.  Вони мають досвід та кваліфікацію для догляду за зубами, яснами та ротовою порожниною дитини на різних етапах дорослішання.

Ось декілька важливих критеріїв, які слід враховувати при виборі стоматолога:

  1. Розташування.

Ви повинні шукати стоматолога поряд із вами. Так, ви завжди будете впевнені, що прийдете на прийом вчасно. А у разі невідкладної стоматологічної допомоги близьке розташування особливо важливо, адже у таких випадках не можна зволікати і найкращу допомогу зможе надати лише постійний лікар, який добре знає потреби дитини.

  1. Розуміння стоматологічної тривоги.

Коли прийде час наступного походу до стоматолога, ви хочете, щоб ваші діти не були налякані. Стоматологічна тривога дуже поширена у дітей.  Саме тому стоматолог повинен знати, як зробити цей досвід менш страшним. Один із способів, уникнути такого виду тривоги є пояснення дитині кожного кроку та інструменту, який використовується. Проте у кожного стоматолога є свій спосіб зробити це. Тут важливо переконатися, що лікар заспокоює вашу дитину, а не змушує її ще більше нервувати.

  1. Кваліфікація та ліцензії.

Не слід дивитись просто на привабливу зовнішність та гарний ремонт. Дитячий стоматолог повинен мати належну кваліфікацію та ліцензію.  Це важливо перевірити, перш ніж обрати спеціаліста, адже наші діти варті найкращого.

  1. Різноманітність послуг.

Вам слід знати, обраний дитячий стоматолог надає загальну чи спеціалізовану допомогу. Загальна практика догляду може охоплювати такі речі, як огляди, карієс та інші поширені проблеми. Однак, якщо ваша дитина, наприклад, носить брекети, тоді потрібно звернути увагу на дитячих ортодонтів.

  1. Позитивна атмосфера.

Стоматолог, якого ви обираєте, повинен бути дружнім до дітей. Стоматологія із хорошою атмосферою принесе вашій дитині відчуття комфорту. Отримавши перший позитивний досвід, наступні прийоми не будуть викликати страх чи паніку.

  1. Відгуки.

Шукаючи що-небудь, ви, неодмінно, перевіряєте відгуки.  Те ж саме потрібно зробити, коли шукаєте дитячого стоматолога. Хоча відгуки завжди слід сприймати помірно, ви можете отримати уявлення про те, що думають про спеціаліста оточуючі.  Подивіться, що говорять інші батьки та що інші діти думають про обраного вами стоматолога. Якщо є багато позитивних відгуків, то ви можете бути впевнені, що це хороший варіант.

Фінальною крапкою, яка має переконати вас у правильності вибору є перший пробний огляд. Саме при особистій зустрічі ви зможете побачити стоматолога на практиці, його роботу та відношення до дитини. Не соромтесь задавати будь-які запитання стосовно стану зубів та планування можливих процедур. Якщо у дитини ще залишились молочні зуби, запитайте чи проводить лікар видалення зубів, адже це може знадобитись у майбутньому. Хороший спеціаліст дасть відповіді на всі запитання та доступно донесе необхідну інформацію.

Немає конкретно визначеного найкращого віку для першого відвідування стоматолога. Однак регулярні огляди слід робити з моменту появи у дитини перших зубів. Це гарантує, що належне обстеження та лікування буде вчасно та допоможе запобігти майбутнім проблемам із зубами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України