Війна рф проти України

Кримські татари тікають від мобілізації РФ до Туреччини

У представництві Президента України в АР Крим заявили, що спочатку оголошення мобілізації на території РФ та окупованого Криму, до Туреччини вимушено виїхали близько 1000 кримських татар.

Постійна представниця президента у Криму Таміла Ташева у рамках візиту до Туреччини провела зустріч із заступником міністра закордонних справ країни Ясіном Серімом.

“Пан Серім зазначив, що з початку оголошення злочинної мобілізації на території РФ та окупованого Криму до Туреччини вимушено виїхали близько 1000 кримських татар”, – сказала Ташева.

Окрім того, сторони обговорили проблему політичних ув’язнених. В даний час ця тема залишається на порядку денному для Туреччини в рамках її контактів із РФ.

Також постійна представниця відзначила підтримку Кримської платформи з боку Туреччини та її участь у Самітах на найвищому рівні. Серім запевнив, що Турецька Республіка і надалі підтримуватиме діяльність Кримської платформи.

У Криму окупанти продовжують проводити приховану мобілізацію до російських військ. Зазначимо, що кримчани відмовляються від мобілізації в армію РФ, хоча російські загарбники намагаються мотивувати місцевих жителів і обіцяють тим, хто піде воювати проти України, земельну ділянку в Криму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України