Авторські статті

Кримчан змушують брати російські паспорти, погрожуючи звільненням з роботи

Друг дитинства, який тепер разом з родиную став заручником орків у Криму, сумно розповідає останні новини. Черг за серпастимі-молоткастимі-триколорнимі паспортами немає, а ж треба довести світу стовідсоткове голосування.

Тому кримчан підганяють. Погрожуючи звільненнями з роботи, невиплатими пенсій і іншими жахами.

Друг тролить менш ідейних приятелів: ви ж все життя вболівали за «Шахтар» і « Динамо», тепер за кого будете?

І, о диво, ті, кого аж ніяк не переймає наш прапор і гімн, відмахуються від друга, як від гадюки і починають прозрівати.

(Це до питання, наскільки важливими для Сходу і Криму могли б бути слова мовчуна Ахметова, чиє мовчання стає вже просто непристойним).

Мої важкі думки і серце сьогодні – з другом, його родиною, з Лілею Буджуровою і Валею Самар – цвітом української журналістики, з кримськими татарами, з військовими, яких я не розумію, чому кинули без наказу (і ми будемо вимагати відповіді і відповідальності вже нових представників влади. Бо це не та ситуація, де війна все спише).

Вчора з Оксаною Продан і Ростиславом Павленком подали зміни і доповнення до закону про тимчасово окуповані території, це те найменше, що можемо зробити для нашого Криму зараз.

Сьогодні – зустрічаємося з монітринговою місією ПАРЄ і говоритимемо виключно про порушення прав людини в Криму.

Від того, щоб важка хвиля туги і депресіі накрила з головою, рятує дві речі – весна і Малюк. І, звичайно, думки про те, що ми ще не підняли прапор ЄС поряд з прапором Украіни в Севастополі і не пораділи за росіян, які рано чи пізно оберуть нормального, без шовіністичних і інших комплексів, президента.

Ну, і на суді над Януковичем все ж треба побувати): Тримаємося і боремося.

Iryna Gerashchenko

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

 1. Прекратите писать чушь! Я сам не сторонник тех перемен которые сейчас происходят в Крыму, но на самом деле здесь все спокойно, нет ни гонений ни кто ни кого не пугает. Мы спокойно ходим на работу, учебу, у нас весна!!!

 2. Я сам українець, живу в Криму.
  Але брехати ніколи не вмів і не хотів.
  Так от: черги за паспортами величезні!
  Люди стоять цілими днями, записуються в черги!
  Правда не все ще добре з організацією процесу…
  Iryna Gerashchenko, НЕ ТРЕБА БРЕХАТИ!
  P.S. Я в черзі не стою, встигнемо…

 3. В статье немного искажены реальные факты. На самом деле, как и в любой стране к не гражданам России применяются некоторые ограничения…Допустим они не могут работать в органах власти и управления (интересно сколько россиян в Украинских органах власти, наверное не меньше половины?)…..они не могут работать в органах госструктур (В Украине наверняка в СБУ, милиции, МЧС и др. работает половина российских подданых)…На счет пенсий….А в Украине действительно платится пенсия всем подряд гражданам России?…по моему нет. И последнее – люди отмахиваются от друзей только когда разговор заходит о политике, в остальных случаях мнения, отношения и пристрастия людей не изменились…

 4. Вас не учили в детстве, что врать нельзя? Интересно сейчас тоже платят 30 серебрянников таким продажным “журналистам”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.