Кримчан змушують брати російські паспорти, погрожуючи звільненням з роботи

Друг дитинства, який тепер разом з родиную став заручником орків у Криму, сумно розповідає останні новини. Черг за серпастимі-молоткастимі-триколорнимі паспортами немає, а ж треба довести світу стовідсоткове голосування.

Тому кримчан підганяють. Погрожуючи звільненнями з роботи, невиплатими пенсій і іншими жахами.

Друг тролить менш ідейних приятелів: ви ж все життя вболівали за «Шахтар» і « Динамо», тепер за кого будете?

І, о диво, ті, кого аж ніяк не переймає наш прапор і гімн, відмахуються від друга, як від гадюки і починають прозрівати.

(Це до питання, наскільки важливими для Сходу і Криму могли б бути слова мовчуна Ахметова, чиє мовчання стає вже просто непристойним).

Мої важкі думки і серце сьогодні – з другом, його родиною, з Лілею Буджуровою і Валею Самар – цвітом української журналістики, з кримськими татарами, з військовими, яких я не розумію, чому кинули без наказу (і ми будемо вимагати відповіді і відповідальності вже нових представників влади. Бо це не та ситуація, де війна все спише).

Вчора з Оксаною Продан і Ростиславом Павленком подали зміни і доповнення до закону про тимчасово окуповані території, це те найменше, що можемо зробити для нашого Криму зараз.

Сьогодні – зустрічаємося з монітринговою місією ПАРЄ і говоритимемо виключно про порушення прав людини в Криму.

Від того, щоб важка хвиля туги і депресіі накрила з головою, рятує дві речі – весна і Малюк. І, звичайно, думки про те, що ми ще не підняли прапор ЄС поряд з прапором Украіни в Севастополі і не пораділи за росіян, які рано чи пізно оберуть нормального, без шовіністичних і інших комплексів, президента.

Ну, і на суді над Януковичем все ж треба побувати): Тримаємося і боремося.

Iryna Gerashchenko

Comments

0 comments

6 коментарів

 1. Прекратите писать чушь! Я сам не сторонник тех перемен которые сейчас происходят в Крыму, но на самом деле здесь все спокойно, нет ни гонений ни кто ни кого не пугает. Мы спокойно ходим на работу, учебу, у нас весна!!!

 2. Андрій

  Я сам українець, живу в Криму.
  Але брехати ніколи не вмів і не хотів.
  Так от: черги за паспортами величезні!
  Люди стоять цілими днями, записуються в черги!
  Правда не все ще добре з організацією процесу…
  Iryna Gerashchenko, НЕ ТРЕБА БРЕХАТИ!
  P.S. Я в черзі не стою, встигнемо…

 3. Нина, Севастополь

  В статье немного искажены реальные факты. На самом деле, как и в любой стране к не гражданам России применяются некоторые ограничения…Допустим они не могут работать в органах власти и управления (интересно сколько россиян в Украинских органах власти, наверное не меньше половины?)…..они не могут работать в органах госструктур (В Украине наверняка в СБУ, милиции, МЧС и др. работает половина российских подданых)…На счет пенсий….А в Украине действительно платится пенсия всем подряд гражданам России?…по моему нет. И последнее – люди отмахиваются от друзей только когда разговор заходит о политике, в остальных случаях мнения, отношения и пристрастия людей не изменились…

 4. Вася Рус

  [пі-пі-пі] !

 5. Вас не учили в детстве, что врать нельзя? Интересно сейчас тоже платят 30 серебрянников таким продажным “журналистам”.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh