Авторські статті

Кримчан провокують на протистояння, якого не можна допустити

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко звернувся до мешканців Криму з тим, аби вони не піддавалися на провокації купки політиків і не допускали протистояння в АРК. Про це йдеться у зверненні Кличка до кримчан.

“Сьогодні на півострові складна ситуація. Вас провокують на протистояння, якого не можна допустити. І тільки від вашої мудрості і розсудливості залежить, чи зможуть – абсолютно штучно – спровокувати жорстке протистояння в автономії і необдумане прийняття антидержавного рішення про порушення суверенітету і територіальної цілісності України”, – зазначив лідер “УДАРу”.

Він закликав кримчан не дати себе використати в планах і схемах політиканів та не допустити кровопролиття.

“Я, Віталій Кличко, відповідально заявляю, що ніякі міфічні радикали-націоналісти, якими вас лякають, не їдуть до вас і не збираються втручатися в життя і звичаї на півострові і в Севастополі. Ніхто не зазіхає і не зазіхатиме на мову, культуру, права автономії. І я обіцяю, що особисто виступаю гарантом цього!” – наголосивполітик.

Кличко підкреслив, що після зміни влади Януковича, всім українцям разом потрібно будувати нову державу – сильну, єдину, з гідним життям для кожного громадянина.“Будьмо розсудливими, будьмо відповідальними за долю своєї країни. Не дамо нікому завадити нашим прагненням і нашим планам. І тоді Україна стане процвітаючою і авторитетною державою! А Крим – суперсучасним і комфортним центром туризму в Європі”, – сказав лідер “УДАРу”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.