Кримчан провокують на протистояння, якого не можна допустити

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко звернувся до мешканців Криму з тим, аби вони не піддавалися на провокації купки політиків і не допускали протистояння в АРК. Про це йдеться у зверненні Кличка до кримчан.

“Сьогодні на півострові складна ситуація. Вас провокують на протистояння, якого не можна допустити. І тільки від вашої мудрості і розсудливості залежить, чи зможуть – абсолютно штучно – спровокувати жорстке протистояння в автономії і необдумане прийняття антидержавного рішення про порушення суверенітету і територіальної цілісності України”, – зазначив лідер “УДАРу”.

Він закликав кримчан не дати себе використати в планах і схемах політиканів та не допустити кровопролиття.

“Я, Віталій Кличко, відповідально заявляю, що ніякі міфічні радикали-націоналісти, якими вас лякають, не їдуть до вас і не збираються втручатися в життя і звичаї на півострові і в Севастополі. Ніхто не зазіхає і не зазіхатиме на мову, культуру, права автономії. І я обіцяю, що особисто виступаю гарантом цього!” – наголосивполітик.

Кличко підкреслив, що після зміни влади Януковича, всім українцям разом потрібно будувати нову державу – сильну, єдину, з гідним життям для кожного громадянина.“Будьмо розсудливими, будьмо відповідальними за долю своєї країни. Не дамо нікому завадити нашим прагненням і нашим планам. І тоді Україна стане процвітаючою і авторитетною державою! А Крим – суперсучасним і комфортним центром туризму в Європі”, – сказав лідер “УДАРу”.

Comments

0 comments

One comment

  1. Хватает и того,что они захватили власть.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh