Авторські статті

Крим – виклик стати сильними

1. За все треба платити…

Крим забрали в нас не сьогодні і не вчора. Його послідовно забирали із кожною вкраденою копійкою, із кожним недолугим призначенням, із кожним хабарем, які давали російські лобісти. При існуючих масштабах корупції та повній зневазі національних інтересів колапс був питанням часу.

2. За все доведеться платити!

Будь-яка історична несправедливість повертається бумерангом. Якщо ще вчора в країні не було єдності щодо того, хто нам «брат», а хто «ворог», то сьогодні ми єдині. Підлість і зухвалість, з якою нас пограбували, неможливо забути і через покоління.

3. Покладатись тільки на себе

Крим в чергове навчив нас, що ніхто, крім нас, не буде захищати наші інтереси. Ми можемо розраховувати на допомогу, на підтримку, але вирішувати свої проблеми маємо тільки ми. Це було доведено на Майдані, і це ще ми доведемо в Криму.

4. Стати сильними!

У сьогоднішній складній ситуації ми можемо зробити тільки одне – стати сильними. Сильна економіка, сильна армія і сильні національні інтереси – ось єдина формула успіху. І від тепер – це не завдання влади чи політиків, це завдання кожного українця. Ось вона національна ідея, яку так довго шукали – стати сильними!

Василь Гацько, uainfo.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.