Авторські статті

Крик: “Розіпни!”, – голосніше розуму : блогер про допити Порошенка

Я порохобот президентських виборів, але той же я вважаю, що Петру Ляксеічу нєфіг робити в Раді. Але це так … Передісторія …

Про це пише на своїй сторінці Игорь Киселев (Igor Kiselev)

Дивлюся зараз на шабаш навколо допитів Порошенко.

Цікаво, а хтось задумався над тим, на скільки (!) Це погано для країни?

Давайте візьмемо до уваги, що справа або кілька відносно однієї людини точно не переконає світ у тому, що у нас, раптом, перемогло верховенство права. Будь-яка поразка

Порошенко в судах буде сприйнято як політично мотивоване. Отже, політична мотивація буде сприйнята, як замовлення від держави на зміну курсу Порошенко. Іншими словами, відмова від курсу жорсткого протиставлення агресії Кремля. І вже зовсім інакше виглядатиме «Північний потік 2», лобіювання інтересів РФ в країнах Європи і не тільки, консолідація позиції санкцій відносно РФ і т.д. і т.п.

Я не закликаю ні до чого, і не захищаю Порошенко. Це, знову-таки, не більше ніж думки вголос. Тим більше, що мені вкрай не подобається «живий щит» з дітей, який трапився сьогодні під ГБР.

І ще. Завищений інтерес до розслідування п’ятого президента України говорить про те, що країна переживає ті ж процеси, що і при четвертому. Емоційна та інформаційна забарвлення навколо справ Порошенко і Тимошенко, по суті, ні чим не відрізняються.

А ось це справжня печалька. Крик: «Розіпни!», – голосніше розуму.

Майдан 2014 го і демократичний майдан 2019 го за великим рахунком не змінили Україну? Не хотілося б в це вірити … ”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України